Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök neki, hogy elveszik a...

Örültök neki, hogy elveszik a volt munkásőröktől, politikai tisztektől és párttitkároktól a kiemelt nyugdíjat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 22:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok kárörvendő alkat. Az jobban zavar, hogy szerintem nekem nem is fognak adni.

Az is zavar, hogy vannak, akik többszázezer forintos nyugdíj mellett dolgozhatnak, és lehet még egy másfél milliós fizetésük, miközben fiatal pályakezdők munkanélkül vannak.

2011. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Semleges számomra.


Sajnálni azért nem fogom őket.

2011. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem!En annak orulnek ha a tisztesseges munkat vegre megfizetne'k!
2011. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
41%
Kifejezetten.
2011. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
39%
Nem örülök neki. A jogállamiság sárba tiprásának tartom azt, hogy kényre-kedvre elveszik idős emberek nyugdíját, amit az anno befizetett járulék alapján állapítottak meg. Függetlenül attól, hogy mit dolgoztak.
2011. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 bumbi02 ***** válasza:
35%

Egyetértek az utolsóval.



Amúgy miért kéne ennek örülnöm? Nem ott folyik ki az országból a legtöbb pénz. Sőt, ez elenyésző. Csak hangzatos ezt mutogatni. Viszont képmutatás, hogy ezt elveszik, közbe meg emelik a képviselői fizetést.

2011. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

"A jogállamiság sárba tiprásának tartom azt,"


Gondolom az nem zavar, hogy akkor nem igazán volt jogállam, mikor ők "dolgoztak" (pont azért, hogy még véletlenül se lehessen jogállam)...


De, mint mondtam engem nem nagyon izgat, sajnálni sem fogom őket.

2011. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Nincs különösebb jelentősége, de igazságos lépés.
2011. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

"Gondolom az nem zavar, hogy akkor nem igazán volt jogállam, mikor ők "dolgoztak"


Nem, valóban nem zavar. Véleményem szerint az, hogy ők így viselkedtek, nem jogosít fel minket is ugyanerre.

2011. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%

"Véleményem szerint az, hogy ők így viselkedtek, nem jogosít fel minket is ugyanerre."


remek


ezt mond azoknak, akiket megöltek és/vagy ellehetetlenítetek és kevesebb a nyugdíjuk...

2011. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!