Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az Eu-ban nálunk lesz legmagasabb az áfa?

Figyelt kérdés

Jelenleg az Euban:

[link]


2011. okt. 18. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

"Másrészt az ÁFÁ-tn nehezebb elbliccelni, mint az SZJA-t, ezért kell ezt emelni, mert ezt könnyebb behajtani."


Rendben drágám, de mivel magyarázod, hogy az SZJA nemhogy nem szűnt meg, hanem a bérből és fizetésből (vagyis nem lopásból és segélyekből) élők számára emelkedett is?

2011. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Egyébként tök vicces, ahogy cirkuszoltok a mostani 2%-os áfaemelés után, miközben Bajnait, akinek egy 5%-os áfaemelés volt az egyik legfontosabb lépése"


Csak nem szokás szerint hazudtak? A különbség a két kormány között, hogy az egyik bevallotta, hogy megszorít a másik nem.


[link]


De ez a pár ezer forint tényleg mindegy azoknak akiknek már hónap végén nem marad semmi. Az 5-10E (minimálbérnél közel 10E) forintos fizetés csökkenéshez meg már tényleg semmi.

2011. okt. 18. 19:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Várható volt.
2011. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Mit gondolok? Még egy ok, hogy a jövőmet diploma után Ausztriában képzeljem el, és mindent meg is teszek annak érdekében, hogy ne ezen a trágyadombon öregedjek meg.
2011. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy az összes eddigi politikust bitóra kéne juttatni.

Csak így lenne igazságos.

2011. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 doboszoli ***** válasza:
55%
Valamiben nekünk is kell elsőnek lenni..
2011. okt. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én írtam az első választ. Sajnos ez van engem is rohadtul bosszant a az ÁFA-emelés, nem értek egyet vele, csak megmagyaráztam.

Annak ellenére, hogy jobboldali vagyok, elegem van a Fideszből. A minimálbéresek szivatása szemétség.

Azt meg baromira nem értem, hogy tavaly tavasztól, amikor hatalomra kerültek, idén augusztusig nem is beszéltek komolyabb megszorításokról. Ha tényleg szükség van rájuk, akkor előbb kellett volna meglépni, akkor kisebb mértékű lenne, és kevésbé fájna. Ha meg nem tudták, hogy ennyire sz*r a helyzet, akkor meg nem alkalmasak a kormányzásra.

Viktornak mindig felülkalkulál bizonyos bevételeket, holott laikusként is látta az ember, hogy ez vagy az, nem hoz majd annyi hasznot.

2011. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!