Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Férjem iskolához kapcsolódó...

Férjem iskolához kapcsolódó adatait rosszul adtam meg a népszámláláskor. Már el vitte a kérdezőbiztos a papírokat. Megkeressem? Vagy nem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés
Két hónapig nincs itthon, elég sok papírja van, de azok nincsenek itt. Azt hittem biztosra tudom, de tegnap anyósomnál megkerestem a papírokat és rájöttem negyedét be se kellett volna írni, hsiz csak párhetes tanfolyam volt:) Sőt a legmagasabb iskolai végzettségét is rosszul írtam be, persze hasonló megnevezés, de mégsem pontos.
2011. okt. 20. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz belőle semmi baj. Tévedtél, és ennyi. Ha annyira kell az államnak pont az az adat - megvan nekik, nézzék meg.
2011. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem lesz belőle baj. Tőlünk pont tegnap vitték el a papírt.. Kérdeztem az urat, hogy ha annyira néztelen, honnan tudják kit kell megbírságolni (tehát aki nem tölti ki)?! azt mondta, hogy a jegyző be tudja azonosítani az adatokból, hogy ki kicsoda..

no comment...

2011. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
*névtelen...bocsi, siettem.
2011. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az "anyagiakra" vonatkozó részt jól töltötted ki, akkor a végzettség senkit sem érdekel.

Nyilván azt mérik fel, hogy még mit lehet adók formájában srófolni rajtunk.

Ha a jegyző be tudja azonosítani, talán nem kellett volna azt hazudni, hogy anonim.

Tehát ha az "állam" hazudhat, talán csak mi is folytathatjuk? (Jupiter - Ökör szindróma.)

2011. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:
Sz.rd le!
2011. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!