Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » József Attila szobrának az...

József Attila szobrának az elmozdítására van most a legégetőbb szükség?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 21. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Ugyan kérlek kérdező, mindketten tudjuk, hogy tenne akármit a Fidesz te azonnal meglátnád, hogy miért is üres félig az a bizonyos pohár...
2011. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én már csak ilyen pohárnok vagyok.
2011. okt. 21. 18:25
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Inkább kicsinyes vagy.
2011. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Ööö, remélem tudod, hogy egy kormány, ami rakat minisztériumból és emberből áll, nem egy dolgot csinál egyszerre?


Nem, tényleg nem tudod?... Ja, én kérek elnézést :)

2011. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Amíg az emberek ezen háborognak,addig nem az ország tönkretételéről beszélnek.
2011. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Ne haragudj, de ez is csak egy szokásos h***e kérdés arról, hogy "most pont ez kell". Nem. Nem kell. De ha olyan szarul élsz például, hogy szerinted inkább osszák szét azt a pénzt, akkor a szokásos a kérdésem: te most miért nem dolgozol éppen? Lesz*rom, hogy mára ledolgoztad azt, amit más hat hónap alatt és társai. Miért nem dologozol még ahelyett, hogy az interneten lógsz? Hogy úgy mondjam: pont az internetezésre van most a legégetőbb szükséged?

Ez egy kemény világ...

2011. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, József Attila gonosz KOMMUNISTA volt!!4négy
2011. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Márpedig a kérdés jogos.

Valakit zavar, egy nagy magyar költő szobra?

Miért kellene onnan elvinni?

Nem jó helyen van?


Van bármiféle értelmes magyarázat arra, hogy minek kell József Attila szobrát elpakolni?



Nos, kedves Fideszesek, olyan kíváncsi vagyok a válaszotokra.

És igen, demagóg leszek. Egymilliárd forint erre?

Ilyen marhaságra?

Nem jobb helyen lenne ez a pénz egy kórházban? Nem jobb helyen lenne ez a pénz az oktatásban? Nem jobb helyen lenne ez a pénz a teszem azt hajléktalanoknál?

Olyan érdekes, hogy mindenki tudd durrogni máskor hogy

,,az én adómból"

Na, most akkor mi szükség van erre az én adómból?


Károlyi szobra meg? Őt is el kell vinni?


Károlyi tudom hazaáruló( jobbosok szerint) de József Attila? Ő meg baloldali azért kell mennie?


1944-es állapotok? Az egy gyönyörű év volt a Fideszes képviselő szerint?

Tényleg gyönyörű év volt, ekkor ölték meg, Radnóti Miklóst, másik nagy költőnket...meg mellette egy rakás másik embert.

Tényleg egészen gyönyörű év volt...

2011. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 19:19


Ne legyél demagóg. A teret felújítják, ennek egyik mozzanata, hogy a szobrokat kicserélik. J. A. szobrát nem fogják beolvasztani vagy eladni a MÉH-telepen, hanem máshova helyezik. Bár remélem, Károlyi szobra a szoborparkba kerül, vagy beolvasztásra.


Egyébként Nagy Imre szobrát is el kellene takarítani a belvárosból, mert annak végképp nincs keresnivalója arrafelé.

2011. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

18:55!


Azért ez az ,,internetezésre van most a legégetőbb szükséged,, elég gáz duma:)


Hogy amikor a kérdést feltettem miért nem dolgoztam véleményem szerint marginális kérdés.


Úgy gondolom hogy a gyakorikerdesek.hu egy olyan oldal ahol az emberek kérdéseket tesznek fel, ezért nem értem miért probléma ha kérdezek.

Ha zavarnak a kérdések, szerintem rossz helyen jársz, mint ahogy az oldal címe sugallja itt sok van belőlük.

Bár én vagyok az első aki elismeri hogy sok esetben nem adekvát-hülye kérdések vannak az oldalon.


,,Ez egy kemény világ...,,

Ezt most mire érted?

2011. okt. 21. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!