Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van (itt) olyan ember, aki az...

Van (itt) olyan ember, aki az elmúlt 20 évben szavazott a Fideszre és az MSZP-re is? Ezek a könnyen befolyásolható emberek?

Figyelt kérdés
Akinek határozott véleménye van, az tudja, hogy mit akar. Az nem lesz köpönyegforgató.
2011. okt. 27. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A 20 év alatt egyszer sem szavaztam a Fidesz-re, elveim vannak.
2011. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem szavaztam egyikre sem. És szerintem igen, az ilyenek gyenge, megvezethető emberek. Mindig arra szavaznak, aki többet ígér. Ja, de hogy átbaszott 4 éve is?! A magyar ember könnyen felejt és ezt a politikusok is tudják...
2011. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért? Te talán az első Fidesz kormány előtt tudtad hogy milyenek lesznek? Sejtetted előre? Ne már, ne legyél ekkora zseni. (nem szavaztam soha a Fideszre)
2011. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2010-es választások megmutatták, hogy van ilyen ember. Ugyanis a Fidesznek nem az állandó Fidesz szavazóktól lett 2/3-a, hanem a korábbi bizonytalanoktól, illetve a korábbi MSZP szavazóktól. Hogy mindegyik könnyen befolyásolható lenne, az nem biztos. Sokan vannak akik bosszúból, büntetésből tették ezt. Persze vannak olyanok is akik bármennyire is csalódott a "pártjában" nem szavaz át a másik oldalra.
2011. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!