Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a devizahitel végtörlesz...

Mi az a devizahitel végtörlesztés?

Figyelt kérdés
Elmagyaráznátok nekem saját szavaitokkal? Bevallom, e téren tudatlan vagyok. Azt hallottam az egyik ismerősömtől hogy nem járna jól vele. Teljesen ki volt bukva. Én meg szégyeltem magam, amiért nem tudtam hozzászólni a témához... Segítetek? Köszönöm szépen!
2011. nov. 7. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Akinek devizaalapú hitele van, egyben visszatörlesztheti az egészet kedvezőbb árfolyamon, mint az aktuális. Ehhez persze pénz kell, amit zsebből, vagy forinthitelből kell összeszedni.

Mivel minden hitel más, ezért nem egyértelmű, hogy ki jár jól vele.

Részletekért nézz körül gazdasági tárgyú oldalakon.

2011. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 7. 20:16
 3/5 anonim válasza:
Fontos még az is, hogy csak lakáshitel esetében alkalmazható. A fennálló hiteltartozást egy összegben!, rögzített árfolyamon (svájci frank 180 Ft, euró 250 Ft, japán jen 2 Ft) lehet megfizetni.
2011. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!
2011. nov. 7. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

És csak annak jár, aki az előző komment árfolyamán vette fel, ha már kicsit magasabban, akkor nem.

Az jár vele jól, akinek van ennyi pénze zsebből, akinek nincs, az max. forinthitelt vehet fel. Már ha ad a bank, mert mindenféle ürüggyel próbálnak kibújni alóla, illetve nagyon durva feltételekkel.

2011. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!