Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne ha megtagadná az...

Mi történne ha megtagadná az állam az államdósság visszafizetését?

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 17:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%

"17:09-es vadliberális hazaáruló látom ide is bekommentelt"


1. ő nem liberó

2. ti nem vagytok tisztában gazdaságtani alapösszefüggésekkel és ti nevezitek hazaárulónak?

3. mi nem vagyunk Argentína vagy Görögo, hogy megérje elengedni a rühes adósságunkat.

2011. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nézd meg mit csinált a cigány embercsempészes kérdésben a 36%-os, utána mondd, hogy "nem liberó".
2011. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"ti nem vagytok tisztában gazdaságtani alapösszefüggésekkel és ti nevezitek hazaárulónak?"


Mert ti tisztában vagytok? 21 éve az általatok ajnározott "nyugatias" gazdaságpolitikát viszik és csak adósságnövekedés és szegénység az eredménye.

2011. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Nézd meg mit csinált a cigány embercsempészes kérdésbe"


krvára lesz@rom és téged is, kedves ókorifilozófusok golyónyalogatója.

Őt is és téged is meg a fideszt is és kirájhekkert is tarkónlőném


Csak a pofátok jár, hogy a cigányok így meg úgy, de nem irtjátok őket.


Én azért írok feltételes módban, mert beismerem, hogy csak a pofám jár!

2011. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ki az a ti?


"21 éve az általatok ajnározott "nyugatias" gazdaságpolitikát viszik és csak adósságnövekedés és szegénység az eredménye."


tegyél ellene, vagy ne ugass, korcs!

2011. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Gondolom, a kérdés a külső államadósságra vonatkozik.


Ha nem fizetnénk vissza a pénzrendszer szempontjából semmi releváns nem történne.

Viszont beindulna az ország ellehetetlenítése.


Csakhogy az ország ma már egy ellehetetlenített helyzetben van (adósságcsapda: még a kamatokat is nehezen fizetjük). Így gyakorlatilag azért dolgozunk, szenvedünk, hogy továbbra is benne maradjunk.


Nagy Bandó után szabadon: Ha beledöglünk, akkor is visszafizetjük. Ma már tudjuk, hogy beledöglünk, és még visszafizetni sem tudjuk.


Ez a mai pénzrendszer (IMF, Világbank, óriásbankok) alternatívája a periférikus, félperiférikus országok számára.

2011. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Csak a pofátok jár, hogy a cigányok így meg úgy, de nem irtjátok őket."


Mert nem vagyunk olyan állatok, mint ők. Megaztán nem is ez a probléma megoldása.

2011. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"É-Koreának nem sok erőforrása van, nekünk viszont hatalmas erőforrásaink vannak, mind víz, mezőgazdasági potenciál, geotermikus energia formájában, hogy csak a legfontosabbakat említsem. Minden eszköz meg van, hogy fennmaradjon bőségben. De az adósságcsapda kiuzsorázza."


Bocs, hogy ilyen későn reagáltok, de akkorát nevettem, hogy felestem a székkel de magammal rántottam a monitort és bevertem a fejem a padlóba. Nem tudom emlékszel-e, de 1999ben olyan éhínség volt ott, hogy 2 millió ember halt meg, és ott nem egy pics@nyi mini sztyepp van.

2011. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Körülbelül arra a szintre kerülnénk, mint egy szegény Dél-Amerikai ország. Lenne egy felső nagyon gazdag vékony réteg, egy nagy űr és egy hatalmas éhező réteg.
2011. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

""A kérdező kommentje:


megtagadjuk, nyugat- imf tiltakozik, kirekesztés, gazdasági blokád, ideiglenes nyomor gazdasági vérfürdő , multik kűzése, szép lassú növekedés



jahh meg a jégkorszak!!!


Ennyi hülyeséget ki plántált beléd?


Szerinted a nyugatiak elakanak végleg búcsúzni a befektetéseiktől, vagy lemondanak a piacainkról?


Ne butáskodj.


Tárgyalnának, morogva, fogcsikorgatva, fenyegetőzve, de tárgyalnának.

2011. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!