Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Inkább olyat szakmát tanulnáto...

Inkább olyat szakmát tanulnátok amire van kereslet vagy olyat ami jól fizet vagy olyat amit szerettek?

Figyelt kérdés

A kérdést ez a komment ihlette:

"Vagy fogadd el, hogy olyan érdekel, ami nem piacképes, vagy tanulj olyat, amire van kereslet, de sírni amiatt, hogy a kutyának sem kell a hasztalan szaktudásod a mai világban egyáltalán nem menő..."


Én személy szerint olyat ami érdekel és van rá kereslet és a fizetés is jó.


2011. nov. 12. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez tipikusan egy olyan háromszög amiből kettőt választhatsz.
2011. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt azok szokták mondani akik ma még megélnek abból amit csinálnak, és nem hiszik hogy ez is egy múló állapot.


Olyan mit a politikusi beszéd.

Rizsa.


Nézd meg hogy szinte senki nem fog írni, konkrét szakmát meg főleg nem fog ajánlkani mert nincs.


Területileg van hatalmas külömbbség és nem szakmailag.

Van egy vízfej Bp ahol mindennek meg van az ára és kereslet is van a munkákra.

És néhány dunántúli város.


És finis, semmi több.

A többi a vak szerencse.

2011. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag olyat amit szeretek.
2011. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyan szakmában helyezkednék el, amit szeretek és jól is keresek vele. Nagyon sok meló van abban a szakmában, a szerződés aláírásával csorbítod több alapjogodat, életveszélyes, de megéri. Na, melyik szakma ez (nagyon jó találós kérdést találtam ki, hehe :D)?
2011. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nejem mint ápolónő egy hónapig dologzik azért a pénzért amit az autószerelőm max 2 nap alatt keres.Tisztán!

Ha nem azt csinálnám amit most,nem érezném ennyire se jól magam a bőrömben.Próbáltam.A pénz nem minden.

Ember függő az ,hogy ki mit szeret .

2011. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit szeretek. Belekezdtem egy olyanba, amit nem szeretek, de legalább tuti jól keres, de nem bírtam csinálni, utáltam. Nekem nem éri meg a több pénz azt, hogy napi nyolc órában olyannal foglalkozzak, amit nem szeretek. Akkor inkább legyek szegény és élvezzem, amit csinálok.
2011. nov. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!