Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olaszországban megalakult az...

Olaszországban megalakult az új kormány: NEM POLITIKUSOK VANNAK BENNE, HANEM SZAKÉRTŐK! Ezt Magyarországon miért nem lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 08:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1. mert nálunk nincsenek szakértők, legalább is olyanok, akik egyetértenének.

2. Már volt szakértői libajnai kormányunk :)

3. birka a krva anyád! Nem kell ez a többesszám, csak azokat birkázd, akik a népirtó Fideszre vagy a korrupt MSZP-re szavaztak!

2011. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 magyar izom ***** válasza:

Csak egy h.ülye állítja hogy független, nincs olyan hogy független, mondok egy példát, a második világháborúban volt néhány ország akik "függetlenek" vallották magukat.

De hogy tudsz független lenni mikor minden szomszédodat megtámadják kiírtanak egy csomó embert. Ha az függetlenség, akkor gyávaság egy jobb szó..

Most itt hogy legyenek függetlenek, vagy törödnek azzal hogy a nyugdíjra, oktatásra satöbbi vaggy nem törödnek vele. Ès épp az hogy mennyire törödnek hogy mire mennyi pénz jut, épp az a politika.

2011. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Úgylátom hogy itt 1-2 ember nemtud tovább lépni egy magasabb szellemi szintre és értelmesebb gondolatok befogadására ezért képtelen. Magyarázat nekik :-) A független szakértői kormány az azt jelenti hogy nem a párt társaimat nevezem ki a kormány tagjainak hanem a szakmailag képzett az adott területhez értő szakembert, és nem tehetek azt az Országgal amit csak akarok mert a szakértői kormány megvitatja hogy a szakma elvárásainak és az érvényben lévő törvényeknek megfelel e az amit én akarok. Vagy! például nem vehetem el az emberek megtakarított pénzét törvénysértő módon. Vagy! Nem hazudozhatok ígérgethetek felelőtlenül és nem herdálhatom el az Ország pénzét mert számonkérik rajtam és ha bebizonyosodik hogy kontár vagyok és hazudtam visszahívnak (ne agy isten még meg is büntetnek érte)és mást neveznek ki a helyemre aki nálam jobban végzi a feladatát. STB-STB.
2011. nov. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves magasabb szellemi szinten álló hun gary válaszadó társunk!

Az általad vázolt kormány nem szakértői, hanem utópisztikus.

2011. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves névtelen! Mint látható a szakértői kormányról szóló írásom elméleti jellegű és ennélfogva feltételez némi szellemi képességet a megértése és befogadása Látom önnek nem sikerült magáévá tenni ezen gondolatokat. Arról meg hogy utópisztikus meg csak az jut eszembe hogy sok olyan dolog aratott már sikert a világban ami első hallásra utópisztikusnak tűnt,Ajánlom szíves figyelmébe hogy az Olaszok most pont egy ilyen utópisztikus dologgal próbálják megmenteni az Országukat. Én ezzel le is zárom önnel ezt az egyébként értelmetlen vitát. Hun gary.
2011. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Az, hogy szakértői kormány, nem zárja ki, hogy politikusok is legyenek. Csak minden emberre olyan tárcát bíznak, amihez ért is, ami a tanult szakmája. Kivéve a külügyet, ott úgy tudom, kifejezetten politikai alapon választottak.
2011. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Orbán és a kormánya jó példája a szakmai hozzáértés hiányának. Bő egy év alatt sikerült az országot egy valóságos csődközeli helyzetbe hozni nekik, 80% ról 82% ra növelni az államadósságot sohanemlátott mértékű megszorításokat vezetnek be, Az üzemanyagok ára sem volt még Magyarországon ilyen magas soha. A munkások jogait is folyamatosan csorbítják,Adók tömkelegét vetik ki az egyszerű munkásokra multikra bankokra és mégsem elég ez a temérdek pénz mert ittvagyunk a semmi határán! Ha az IMF nem segít rajtunk összeomlik Magyarország.Ez a Fideszes "sikertörténet" a Fideszes "csoda"! Innen felállni az Országnak már tényleg csodára lesz szükség.
2011. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!