Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi gazdasági analfabéta?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Mert a törzsközönség 11-17 éves.... ;)
2011. nov. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Linkelj tole, mert nem tudom, ki az!
2011. nov. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Akkor nem lehetsz itt régóta mert már egy ideje ír akkora állatságokat ide.


Egyébként meg én is 17 vagyok,és mégsem vagyok gazdasági analfabéta,igaz előnyöm van mert közgáz suliba járok.

2011. nov. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Öööö talán mert ez nem egy gazdasági vitafórum? Lehet, hogy hülyeséget beszélek, de eddig úgy vettem észre. :)


Véleménye pedig mindenkinek lehet, még ha nem ért hozzá, akkor is. A gazdasági guru-k (mint gondolom te is) sem hiszem, hogy csak a gazdasági kérdésekhez szólnak hozzá. Merem remélni, hogy olyan dolgokról is van véleményed, amiben nem vagy szakavatott. :)


Nem tudom ki az az 53%-os FIDESZ fan, de szerintem a legegyszerűbb fegyver ellene, ha megcáfolod, ellenvéleményt, ellenérvet emelsz. Ha ezt nem teszed, bizony ő nyert. :)

2011. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Konkrét eset, téma vagy egyéb ami zavar ?
2011. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 homo ludensz ***** válasza:
71%
Talán azért mert a "közember" vásárolni szeretne némi kaját,esetleg tankolni a kútnál és a legtöbbje a sötétet meg a hideget is nehezen viseli el a lakásban.Szó ami szó nézi a pénztárcáját meg a fizetnivalót és negatív a szaldó. Egy gazdasági guru megmagyarázná neki hogy ezeknek mi az összefüggése de egy pöcegödör attól még büdös hogy letakarják s lehet a takarón bármilyen felirat.
2011. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert mióta ekkora sz@rban vannak a kisemberek ők is szeretnék kifejezni a véleményüket.Ne az átlagot nézd,mert a százezreket kereső felsőbb rétegek felviszik a rátát,míg az országos nettó jövedelem az egyszerű ember esetében alig éri el a 80at,persze hogy felszólalunk a magunk "analfabéta" nyelvén,hogy minden kiadásunk egyre több,de a bevételünk egyre kevesebbet ér,ahogy a munkánk is,a sok agyoniskolázott ott fönt az országházba meg azt hiszi jót tesz.ők is csak emberek,akik a legtöbb esetben saját magukat helyezik előtérbe,nem az ország javáért lett politikus egyik sem,hanem mert megtehette,hogy egyetemre járjon és tudta hogy h..lyére keresi majd magát (szó szoros és átvitt értelemben egyaránt)
2011. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze. De kereslet van a munkára, az árúra, a tőkére . De a kérdés a tyúk és tojás szindróma, plusz megéri-e , plusz mikor térül meg, plusz hogy adóztatják meg az adott helyen a felsorolt 3 elemet és ezért itt érdemes-e befektetni, van-e szakképzett munkaerő, milyen az infrastruktúra, milyen pl a politika szavahihetősége, mert Matolcsi úr a vizsgált 3elemből/politika, megbízhatóság és szakértelem/ a 19 országból /17-17- 10/ helyezett. És még nagyon nagyon sok kérdés az, ami uralja azt ami téged idegesít, mert az emberek a közgazdaságtant leszűkitik a mindennapi élet velejárójára, amikor is kinyitják fizetéskor a pénztárcájukat. Ez nem baj hiszen nem lehet mindenki közgazdász, de a politika olyan mint a foci, mert mindenki a saját csapatát isteníti és élteti. Csak hát az a fránya szemüveg meg az eredmény, mert a politikában is van öngól csak ez nem olyan látványos,mint a pályán mert bőrünkön érezzük ha nagyon mellényúlnak és nincs önkontroll.
2011. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Örüljünk neki, hogy egyáltalán érdeklődnek az ország helyzete iránt, még akkor is ha néha téves információkra építenek. Ismerek sok olyan embert, aki azt sem tudja, hogy kire szavaz, csak azt X-eli be a választásokkor, amit a haverjai is és nem az a legfontosabb a számukra, hogy hány ismerősük van a Facebook-on.

Aki ért hozzá, az javítsa ki a téves infókat, lehet, hogy annyit elér vele, hogy utánaolvasnak.

2011. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert az ország lakosságának a 90 %-a kb. ennyire ért hozzá. Kérdezd meg az utca emberét pl. hogy mi az ország államformája, 10-ből legalább 5 a kérdést sem fogja érteni.
2011. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!