Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az államadósság 82 százalék...

Ha az államadósság 82 százalékra hízott a harmadik negyedévben a második negyedévi 76,7 százalékról, akkor milyen forradalmat vív Orbán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmifélét!


Egyszer egy késő esti majdhogynem éjszakai vitamüsorban egy meghvott vendég bemondta a százalékok meg a gdp értékek helyett az államadósság akkori pontos összegét forintban!


Izibe elő is vettem a laptopot és rajta egy kissé nagyobb kapacitású kalkulátort mint a zsebszámológépek többsége (www.wolframalpha.com), és leosztottam szoroztam per kopf!


Ha Magyarország lakossága kb 10 millió (lenne) akkor jutott volna egy főre kb 27 millió forintnyi adósság!

2011. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
fülkét
2011. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy időben minden lépésük a kormányoknak reform volt. Most a PR-sok találtak egy másik szót (forradalom).

Csak hát nem a szavaktól lesz forradalom a forradalom, vagy reform a reform.

2011. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyék forradalmát, mint 1,5 éve egyfolytában.
2011. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmilyet. A politika sosem a tényekről és az igazságról szól, hanem a látszatról. Teljesen mindegy, milyen oldali és milyen színű, a politikus politikus marad, aki politikai érdekek mentén gondolkodik és cselekszik. Ez lehet jó és rossz is, tehát nem jelenti azt, hogy minden politikus potenciális tolvaj-rabló-hazug-gazember, de azért ne is legyenek illúzióink, meg aztán ez itt mégis csak Kelet-Európa.


Egy ország államadósságát SOSEM LEHET teljes egészében visszafizetni, ez közgazdasági tény. Oké, Csauseszku Romániájában nem volt államadósság, viszont semmi más sem volt, csak üres boltok és nulla gazdaság.

2011. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ésszerűség ellen vív forradalmat, és mivel ezt egy olyan országban teszi, amit ő vezet, ezért mondhatjuk hogy sikerre vitte a szabadságharcát.
2011. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És olyan kiváló katonái vannak az ésszerűség ellen vívott harcban, mint Lázár Jani vagy Kövér Laca (aki egy élő taktikai fegyver, lévén hogy maszk nélkül is simán játszhat busót Mohácson).

Ők a legfőbb tusztjei, akik az ellnzéket igyekeznek rettegésben tartani, azáltal, ha valamit azok megkérdőjeleznek, agresszívan, arrogánsan vagy mindkét módon válaszoljanak.


[link]


Szerintem ezse véletlen volt....

2015. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!