Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor 2006ba a rendőrök...

Nem dávid kérdése:

Amikor 2006ba a rendőrök megverték az embereket akkor a rendőrök ezt élvezettel saját akaratukból tették vagy parancsra?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy sok videón látszik hogy ártatlan embereket vertek meg. Azt parancsra tették vagy saját akaratukból a rendőrök?
2011. nov. 24. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Örültek a parancsnak h azt csinálnak amit akarnak.
2011. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
És ki az istennyila gyújtogatott, rombolt utcaköveket bontott, autókat kukákat gyújtogatott? A rendőrök nem őket szólították fel az abbahagyásra? Csak úgy nekiestek ártatlanoknak?Hogy az istennyilába sérült meg 240 rendőr?Miért kell hazudni?
2011. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Mivel eddig ilyen helyzet nem igen fordult elő, sajnos nem nagyon tudták kezelni, és mindkét oldalon elszabadultak az indulatok. Lehet jópár olyan fotót látni, ahol vérző rendőrök, rendőrlovak láthatók, és hát bizony olyat is, ahol valóban ártatlan demonstrálók is kaptak a szórásból.
2011. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

"Örültek a parancsnak h azt csinálnak amit akarnak."


És akik az utcaköveket felszedték autók tucatjait gyújtották fel romboltak a TV székháznál, egy templom építőanyagát tönkretették azok minek örültek?

2011. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem értem hogy az ártatlan demonstrálók mikor a rendőrök háromszor felszólították öket miért nem mentek el? Volt olyan ahol a rendőrök négyszer szólították fel mégse mentek el!Volt olyan rendőr nem is egy akinek több helyen tört el a lába, erről miért nem beszélnek az igazságkeresők?240 rendőr sérült meg erről miért nem beszélnek?
2011. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Örültek a parancsnak h azt csinálnak amit akarnak."


És akik az utcaköveket felszedték autók tucatjait gyújtották fel romboltak a TV székháznál, egy templom építőanyagát tönkretették azok minek örültek?



ÉS AZOKKAL AZ ÁRTATLAN EMBEREKKEL AKIK OTT VOLTAK ÉS NEM BONTOTTÁK RENDET AVVAL MI A HELYZET?

2011. nov. 24. 16:20
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Csomó rohadt agresszív ember ott keménykedett, mert hallotta, hogy bunyó van. Persze, hogy elkergették őket a rendőrök. Az ostobák kilencven százaléka nem tudta volna megmondani, hogy minek van ott, ez tuti.
2011. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

"És ki az istennyila gyújtogatott, rombolt utcaköveket bontott, autókat kukákat gyújtogatott? "

"És akik az utcaköveket felszedték autók tucatjait gyújtották fel romboltak a TV székháznál, egy templom építőanyagát tönkretették azok minek örültek?"


Szerinted a fenti kérdésben a huligánok szerepelnek?

Nem, most a rendőrökről van szó. Se a huligánokat se a rendőröket nem menti fel az h bezzeg mások is mit csináltak.

2011. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
számomra az nem világos hogy milyen alapon verik meg az ártatlan embereket az rendőrök? ( és ugyebár a társadalom adójából fizetik rendőröket) Tehát aki nem bírt magával miért nem volt elég előállítani? miért kellet viperával agyonverni az embereket?
2011. nov. 24. 16:29
 10/19 bumbi02 ***** válasza:
85%

Kérdező, próbálj megjegyezni ennyi arcot hogy melyik dobott követ, és melyik fényképez csak....



A rendőrök minimum 2-3x felszólították a tömeget hogy hagyják el a területet, aki tényleg ártatlanul volt ott, az el kellett volna hogy menjen, különben is elég alap hogy ha látok egy ilyet az utcán, nem megyek oda bámészkodni hogy jéé ez mi... Lehető legnagyobb úton kerülöm el az ilyet... Azok akik "ártatlannak" vallják magukat az ott megsérültek közt azoknak kb a 95%a közel se az... Média előtt meg bíróságon "ártatlan vagyok, és megvertek", haverok közt a kocsmában meg: "ott voltam, megmutattam nekik, faja gyerek vagyok"...


szerintem erről ennyit.

2011. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!