Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bedől szerinted az euró?...

Bedől szerinted az euró? Szétesik az EU?

Figyelt kérdés
Igen vagy nem,és egy rövid indokot.NEM SZERETNÉK VITÁZNI A KÉRDÉSBEN! nincs értelme ezen vitatkozni,hiszen senki se tudhatja biztosra...
2011. nov. 28. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

igen

ezt írják elemzők

eldöntetett ez ahogy látjuk

2011. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az eurózóna felbomlása valószínű forgatókönyvvé vált

[link]

2011. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem igen.
2011. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előbb az euro zóna, és egy-két éven belül az ellentétes érdekek miatt az Eu is.
2011. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, vagy nem mostanában. A kerekek már mozgásba lendültek, az érdekegyesítés folyamatban van, hogy a kölcsönös függőségekről ne is beszéljünk.
2011. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Bedől szerinted az euró?"


Attól függ, mit értesz azon, hogy "bedől".


"Szétesik az EU?"


Nem, az eurózónát nem kell keverni az EU-val.


Hogy az eurózóna megszűnik-e, az más kérdés. Én arra tenném a tétem, hogy nem, de nem szívesen fogadnék.

2011. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki tudhatja? Szerintem nem. - Legalábis remélem! Ha mégis az akár háborukhoz is vezethet. mint ahogyan azt már Sárközy és Angela Merker is finoman utalt rá!
2011. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert az Európa szégyene lenne.


Egyébként meg rengeteg dilettáns pofázik bele a dolgokba, legalábbis a GYIK-on, csak nem értem miért, parasztnak csokit bazz. Én sem dumálok bele a kémiába.


De majd mindjárt idebiggyesztik, hogy "akkor szerinted most a nemzetközileg elismert közgazdászok is tévednek?" Mintha ezzel akarnák megnyerni a vitát. Akkor én meg majd írom, hogy "brit tudósok szerint....". Ráadásul közgazdászok között is van különbség, és nem egy nézőpontja fogja eldönteni az EU helyzetét, ahogyan az EU-ról sem egy ember fogja eldönteni, hogy marad, vagy nem.


Majd lesz valami, nem az én hatáskörömbe tartozik az eset. Személyes véleményem szerint nem.

2011. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!