Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet h az időközi...

Assurbanapli kérdése:

Hogy lehet h az időközi válASztásokon az LMP a jobbik elé vágódott? Miközben állítólag nő a népszerűségük

Figyelt kérdés

2011. nov. 29. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó: Hol állítottam, hogy az emberek 2/3-a jobbikos? Csak azt mondtam, vegyünk figyelembe reprezentatív kutatási eredményeket. Hogy Vona mit állít az egy dolog. De én nem Vonától indulok ki, hanem a Tárkitól, Szonda Ipsostól, és a többi ilyen cégtől.

És bárki bármit mond, az EU parlamenti és az országgyűlési választások előtt is nagy valószínűséggel be tudták lőni az eredményeket. Ha valóban nem tudnának semmit, akkor ezt nehéz lenne megmagyarázni. Persze mindig lesz 1-2% hibahatár, de azért nagyon pontosak ezek a kutatások. Ezért is lehet támaszkodni rájuk.

2011. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

23:31


"A II. kerületben laknak az ország leggazdagabb emberei, sok politikus, médiaszemélyiség, meg hasonlók."


A leggazdagabbak nem Bp.-en, hanem az agglomeráció kisebb településein laknak. Nagy mostanában a mítoszgyártás a II. kerület állítólagos mesés gazdagsága körül (érthető okokból), de nem muszáj hülyíteni magatokat és egymást.

2011. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Valaki0702 ***** válasza:
Fidesz lett az első a JOBBIK a második az LMP pedig veszített szavazatot nem nyert. Csak a JOBBIK és a DK szerzett több szavazatot.
2011. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!