Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz, és a KDNP azon...

A Fidesz, és a KDNP azon munkálkodik, hogy az alábbi bibliai idézet megvalósulhasson?

Figyelt kérdés

Akinek van, annak adatik! Mert mindenkinek, akinek van, adatik, és megszaporíttatik; akinek pedig nincs, attól az is elvétetik, amije van.


Máté 25:29


2011. dec. 16. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos igencsak így áll a helyzet.
2011. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgytűnik, ezt "Isteni" ötletnek tartják.
2011. dec. 16. 18:00
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Na, az ilyen kitételek miatt vagyok én fenntartással a "Szent" könyvvel szemben. Persze vannak benne értékes gondolatok, de néhol túl konkrét, és vitatható.
2011. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig vitathatatlanul hasonló gondolat vezeti őket...
2011. dec. 16. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos nagyon buguta ember lehetsz, ha még egy Szentírásban lévő idézetet sem tudsz értelmesen elemezni!


Ennek a példabeszédnek az értelme az, hogy aki Isten adományait hűségesen fölhasználja, még többet kap Istentől, aki azonban még a legcsekélyebb adományt is elhanyagolja, magát az adományt is elveszíti.

2011. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Figyelj "buguta":


Akkor biztosan nem azt jelenti ez, hogy aki az Eu támogatásokat "hűségesen" használja az még többet is kap a szervezettől, de aki nem tud lehívni támogatást, az elveszíti azt is ami a sajátja?



Lassan a Magyar Himnuszt is átírja a kormány:


"IMF, áldd meg a magyart

Hitellel, bőséggel,

Nyújts feléje új kölcsönt,

Ha küzd gyengeséggel;..."

2011. dec. 16. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Inverz Robin Hood = szegényektől elveszi, gazdagoknak adja
2011. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez a Robin Hood már nem is "inverz" hanem inkább "perverz".
2011. dec. 16. 19:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


Látszik az írásaidból hogy az elméd nem ép. Kérlek, menj el orvoshoz mielőtt még kárt tennél magadban, oké???

2011. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Tudom, hogy teljesen normális vagyok. Megmondták a hangok is. :)



Amúgy szerintem annak vannak problémái, aki beszavaz a parlamentbe egy magát "nemzetinek", modó pártot, és egy másik formációt azért, mert a nevében benne a szó: keresztény. Ugyanakkor nem veszi észre, hogy éppen "most" csúfolják meg a nemzeti, és a keresztény értékeket.

2011. dec. 16. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!