Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Függetlenül az egyéb meggyőződ...

Függetlenül az egyéb meggyőződésedtől, fidesz vagy mszp korszakot tartod jobbnak? Miért? (anyagi, morális, ésszerűségi indokok érdekelnének)

Figyelt kérdés
Csupán érdeklődöm :)
2011. dec. 23. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

A külföldi érdekek korlátlan kiszolgálása helyett most makacsság van. Egyik se jó, de utóbbi legalább a haza érdekét is nézi.

Ezért utóbbi.

Tehát inkább a fidesz korszak.

2011. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

régen:

az mszp mindig szopatott gazdaságilag

a fidesz minden héten elmondta miért nem vagyok magyar


most:

amit meg most művel a fidesz, arra nincsenek szavak

2011. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Bár az MSZP-ért sem vagyok oda, viszont ők lényegesen kevesebb kárt okoztak.
2011. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
0%
Egyforma rossz mindkettő, kár kiemelni bármelyiket is, majd a szebb jövő ... :P
2011. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Az mszp halmozta az adósságot, egyes tagjai korruptak voltak. VISZONT? LEGALÁBB VOLT DEMOKRÁCIA! És nem rajtunk röhögött a fél világ, és nem volt teljesen életképtelen a gazdaságpolitikánk. És a kormány nem a gazdagoknak kedvezett! És nem féltem már annak a hallatán hogy hoztak egy új törvényt. Nem úgy mint a mostani, fideszes kormányzás alatt.... Szóval az mszp kormányzása elég gyenge volt, de a fideszé SZA.R! (erre nincs jobb szó, amit csinálnak)
2011. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Hogy melyik korszak a jobb? Ez kb. olyan kérdés, mint az, hogy a szar vagy a fos az ízletesebb.
2011. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Az MSZP jobb volt. A Fideszesek többet lopnak,mint az MSZP 8 év alatt,csak ellenük nem folynak eljárások.

Adósságot sokkal többet csinálnak,mint az előző kormány.

A jogrendszer megszűnt,egypárt rendszer van. Az ellenzék csak dísznek van a parlamentben,de semmibe beleszólása nincs.

A rossz gazdaságpolitika miatt nem kizárt a csőd sem.

2011. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Nem sok közötök van a politikához.
2011. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

úgy vélem, mindkét oldalt ki kell végezni

ez az egyetlen megoldás.

2011. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ezen szempontok alapján nekem jó a fidesz.

Anyagilag jobban járok, nekem kedvez az egykulcsos adó. Morálisan nekem nem tikkel a szemem, ha valaki egy nekem nem tetsző pártot mond, mint egyes baloldali ismerőseim.

Ésszerűségről nem tudok válaszolni, hiszen Horthy is népszerűnek volt mondható. Kár, hogy elveszítette a háborút... Értitek, majd az idő eldönti.


Kellemes karácsonyt.

2011. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!