Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges hogy mindíg a...

Nem nevetséges hogy mindíg a Jobbikot szidták hogy agresszí, antidemokratikus, miközben a legkonstruktívabb ellenzék?

Figyelt kérdés
És ma már mind a két rendszerváltó bebizonyította, nem demokratikusak, hatalom mániás, és semmi közük a gazdasághoz?
2011. dec. 23. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
De az. Bővebben is kifejteném hogy miért, de telefonról írok.
2011. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyre szimpatikusabb a jobbik, de csak akkor ha nincs benn a parlamentben Novák Előd, vagy Vona Gábor. Ez a két ember hát... :D Színházat csinál a parlamentből.
2011. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Ne már. A Novák a legnagyobb.

http://www.youtube.com/watch?v=IdlijMHxiyM

2011. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert kimondják az igazságot?
2011. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bumbi02 ***** válasza:
78%

Érdekelne hogy mibe nyilvánul meg az hogy konstruktív egy ellenzék a kétharmad mellett (mindegy hogy ez most a Jobbik, vagy az LMP vagy Mszp) .


Mert itt konstruktívkodni nem igazán lehet.

2011. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást.
2011. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A konstruktív ellenzék Magyarországon nem igazán volt ismert fogalom az elmúlt években. Mert a Fidesz meg volt sértődve, hogy nem ők nyertek, ezért az MSZP bármit csinált, ellenezte, függetlenül attól, hogy az jó volt-e vagy sem. Most az MSZP csinálja ugyanezt.

Szerintem hosszú ideje a Jobbik a legkonstruktívabb ellenzék, ebben igazad van. Hiszen nem támadja élből a Fideszt, hanem elmondja azt is, hogyha valamivel egyetért. Ettől függetlenül senki sem figyel rájuk, úgyhogy lényegében mindegy.

2011. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem hosszú ideje a Jobbik a legkonstruktívabb ellenzék, ebben igazad van. Hiszen nem támadja élből a Fideszt, hanem elmondja azt is, hogyha valamivel egyetért. Ettől függetlenül senki sem figyel rájuk, úgyhogy lényegében mindegy."


Ez nem igaz! A jobbik jórészt csak a nemzeties témáit tudja boncolgatni, mint a hazaárulók a parlamentben, bűnhődjenek az elmúlt 20év felelősei... némi zsidózással cigányozással.

2011. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ők az eddigi legrátermettebb ellenzékiek, akiket eddig láttam (20 éves vagyok). Az pedig külön tetszik, hogy nem hangemberek, mert megcsinálják, amit mondanak. Ha nem teljes egészében, de sokkal nagyobb arányban, mint a többiek. Az pedig külön tetszik, hogy a gyakorlatban is eredményesen használható dolgokat képesek felmutatni (gondolok itt az érpataki modellre).
2011. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!