Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldön már egyre többen...

Külföldön már egyre többen mondják, hogy veszélyben a demokrácia. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 13:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy remélem így van. A demokrácia szar! Diktatúra kell ide, méghozzá Nemzeti Kommunizmus!
2011. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
39%
Külföldről mindig könnyű okosnak lenni. Nekem is vannak remekbeszabott kijelentéseim Észtországról. Ugyan nem sok fogalmam van arról, hogy milyen az élet ott, de tudok sok okosat mondani, mert én már csak ilyen okos vagyok.
2011. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
itt nincs demokrácia, itt tőkés zsarnokság van
2011. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Igazuk van.
2011. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Én igazán nem vagyok fidesze.



De egy média uralta világban amit a pénz működtet, nem ritka hogy az összefüggések mások mint amit mondanak.

2011. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%
Még jó, hogy nem külföldön élünk, ha ott veszélyben a demokrácia.
2011. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell ahhoz külföldön élni, hogy valaki ezt észrevegye. Elég, ha nem a narancsködön keresztül szemléli a világot (és nyugatias szemléletű lévén igénye van a demokráciára).
2011. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%

14.22-essel egyet kell, hogy értsek. Hálát adok az égnek, hogy nem külföldön élek. Nem is tudom én mit tennék a helyükben, ha veszélyben lenne a "demokrácia"! :(


Így viszont majd innen buzdítom őket, hogy vigyázzanak rá, meg tüntessenek, mert az jó. :)

2011. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

Már nincs demokrácia most sem,nem csak veszélyben van. Egyeduralom van, a sajtó és minden fontos szerv a kormány kezében.

Akinek nem kell ez a demokrácia,annak javaslom,hogy menjen vissza a Rákosi,vagy a Kádár rendszerbe.

2011. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
35%
Arra hogy mit mondanak külföldön azt úgy ahogy van nem érdekel. Nem ők élnek Magyarországon, hanem mi, magyarok. Egyébként pedig szerintem Magyarországon jelenleg demokrácia van. Szabadon véleményt nyilváníthatsz, szabad a sajtó, szabadon gyakorolhatod a vallásodat, az igazságszolgáltatás is szabad és független és szabad tüntetni. Vagy nektek hőbörgőknek mi kell még a demokráciához?
2011. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!