Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen tisztán magyar termelő...

Milyen tisztán magyar termelő és munkahelyteremtő beruházás történt Eu s pénzből eddig?

Figyelt kérdés
Szerintem csak ez a lényeg és semmi más.
2011. dec. 31. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Én magyar vagyok, beruházok, munkahelyet termetek, de erre nem hogy támogatást nem fogok kapni, de szinte kereszteshadjáratot folytatnak ellenem, hiszen ezzel keresztülhúzom a számításaik. Ha magyar munkahelyet teremtesz a legrosszabbra készülj fel! És ezt komolyan mondom!
2011. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ez az igazság.


Az Eu kínosan vigyáz arra hogy csak a gazadaságilag erős országok érdekeit nézze. Adnak pénzt, de mire?

Terekre amiből nem fejlődik az ország gazdasága, utakra, amin ma már javarészt Eus kamionok sepernek, Nyugati multiknak, hogy kihasználhassák az olcsó munkaerőt, és kermultiknak a terjezkedésre hogy a fogyasztás hasznát minnél hatásosabban kitudják szívattyuzni.


Magyar termelő, vagy importkiváltó, beruházásokra semmit.

Az export lehetőségeinket növelő tényezőket meg főleg, sőt ha lehet minden ponton leépítik, vagy a gazdasági erőfölénnyel visszaélve, vagy bekecsegtetve, vagy csak egyszerüen megszüntetve "cukor, papír, iparokat említve.


Megölnek minket és sok sokbarom még imádattal támogatja az Eut.



Fogjuk fel végre, ha nem teremthetünk magyar munkahelyeket,magyar vállalkozásokat, az Eus pénzekből, inovációról fejlesztésről nem is beszélve, akkor az egésznek semmiértelme, mert csak magukat támogatják!

2011. dec. 31. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
rohadjon meg az eu!
2011. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!