Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KI MIT TUD? A 2012 évi családi...

KI MIT TUD? A 2012 évi családipótlék változásáról?

Figyelt kérdés
Én úgy olvastam a neten, hogy nem fog járni csak a gyermek 5 éves koráig és vállalni kell még egyet és arra ismét kapja és ha az is lejáróban van akkor ismét gyerkőc. Így akarja a kormány öszökélni az embereket a gyermek vállalásra.
2011. dec. 31. 13:50
 1/5 anonim válasza:
Valóban felmerült ilyen javaslat, kb. nyáron volt téma a sajtóban is, de nem került elfogadásra. Most néztem a MÁK honlapját, nincs (egyelőre) változás a CSP-ban, ugyanúgy jár, mint eddig.
2011. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 31. 14:32
 3/5 tetris ***** válasza:
0%
De ettől függetlenül azért lehene ám szaporodni kedves magyar honfitársaim!
2011. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetris!


Sokkal jobb lenne mindenkinek, ha MINDEN kedves magyar honfitárs csak olyan mértékben szaporodna, ahány gyereket önerőből fel tud nevelni.

Kiemelten hangsúlyozva, hogy akkor is fel tudja nevelni, ha elveszik az állami támogatásokat. Tekintettel arra, hogy nekik csak egy tollvonás....


Szülnék én, potyogtatnám őket, mint kávégép a visszajáró aprót! Csak nincs annyi fizetésem, hogy fel tudjam nevelni, nyomorra nem szülöm meg, éhezni és fázni, bérből fizetésből meg nem lehet kettőnél többet felnevelni.

Nem nekem van kevés gyerekem.

Másoknak van túl sok..........

2011. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyet értek az utolsó hozzászólóval!
2012. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!