Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » SZerintetek jó lennék politiku...

SZerintetek jó lennék politikusnak és megtudnám valósítani álmaimat?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és még tudom, hogy fiatal. Magyarország eléggé nagy kakiban van, és lehet csak azért mondok ilyeneket mert eddig a környezetemben mindig azt hallom, hogy nincsenek jó pártok, akik segíthetnének ?Magyarországon, vagy pedig ígérnek, de csak elvesznek.

Szóval a tervem, hogyha megélném még a felnőtt kort és még Magyarország is ha csak egy picit is talpon állna, szeretnék politikus lenni és segíteni az országon.

Jellemzésem amiért lehetnék politikus:

-vannak álmaim, és reálisan látom, hogy hogyan lehetne ezeket meg valósítani

-jó a kommunikációs készségem-habár igaz csak azokkal akikkel tudok normálisan beszélni

-szeretem a saját véleményemet kimutatni, és ha nem látom a másiknak az igazát a sajátomat fújom, addig amíg be nem látja igazam van, vagy amíg be nem látom, hogy nem lehet őt meg győzni

-realista vagyok

-diplomata készségem jó

ezek mellet mg nem tudom mit kéne elmondanom, de ha van még ilyen készségekhez kérdésetek tegyétek fel, feltétlenül válaszolok rájuk.


2011. dec. 31. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és ehhez milyen iskolát kéne elvégezzek?
2011. dec. 31. 15:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mégse látod reálisan a dolgokat:D
2011. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
xD de tényleg reális vagyok... vagy...túl negatív... xD most lehet túl pozitívnak tűnök, de a környezetem szerint tényleg reális vagyok vagy túl negatív. De szeritnem inkább az előbbi igaz rám. :I
2011. dec. 31. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

"-szeretem a saját véleményemet kimutatni, és ha nem látom a másiknak az igazát a sajátomat fújom, addig amíg be nem látja igazam van, vagy amíg be nem látom, hogy nem lehet őt meg győzni"

Amit tőled idéztem abból lejön, hogy neked csak igazad lehet, a másik meg mindig téved, hisz olyan verzió nincs, hogy valamiben te tévedtél, és téged győznek meg. Egyszóval Te egyszerűen csak nő vagy, illetve lány. :P

Politikusnak jó lennél, de abból amit elmondtál az sül ki, hogy ettől semmivel sem lenne jobb az országnak, hisz a jelnelegi politikusaink is pont ezt csinálják. Lökik a sódert és egyik sem képes elismerni sohasem a másik igazát, pont ettől politikusok. Ha te politikai pályára lépsz, neked attól lehet, hogy jobb lesz, de az országnak biztos, hogy nem!

Kezdetnek jelentkezz valami gimnáziumba, vagy középsuliba, aztán majd a felsőoktatásban meg tanulhatsz politológiát, jogot, vagy kommunikációt stb. Egyébként meg úgysem az a legfontosabb, hogy milyen végzettséged van, hanem az, hogy kikkel veszed magad körül. Akár csatlakozol valamilyen párthoz, akár te magad akarsz pártot alapítani, meg kell találnod a megfelelő embereket, mert egyedül sajnos édeskevés leszel.


De érdekelne a programod, hogy te szerinted milyen intézkedéseket kellene hozni az ország stabilizációja előrejutása érdekében. Gazdaság, bűnözés, külpolitika, belpolitika, adórendszer atb.

2011. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!