Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottatok már róla? Állítóla...

Hallottatok már róla? Állítólag 2013-ra be akarják szabályozni, a dohányárú vásárlást, ahol 10ezernél kevesebb lakosú településen nem lesz kapható. Pl. : 60ezresnél meg csak 5helyen árulhatnak!?

Figyelt kérdés
Itt az idei jövedéki adó emelés 7%, de ez nem elég??
2012. jan. 1. 15:50
1 2
 1/15 escrogar ***** válasza:
62%
2.000 lakosonként egy helyet terveznek, ahol lehet venni. A jövedékit meg emeljék csak, fizessen, aki füstölni akar.
2012. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig azt olvastam,hogy mindenütt lesz legalább egy dohányáruda!

Talán Sepsi akarja vissza újra a dohányárusítás monopóliumát!

Anno sok pénzzel segítette Orbán választási hadjáratát,ezért úszta meg a milliárdos adócsalást is.

Azóta legalább 10 év eltelt,most kezdheti újra,vagy ő vagy a fia.

Valakinek nagyon jó üzlet lesz ez.

2012. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Legyen 2ööö ft egy doboz cigi!
2012. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

"2.000 lakosonként egy helyet terveznek, ahol lehet venni. A jövedékit meg emeljék csak, fizessen, aki füstölni akar."


Eddig is fizetett aki füstölni akart. Igazi magyar mentalitásod van.

2012. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Legyen 10000 Ft egy doboz! (Még úgy is túl olcsó lenne.)
2012. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Leszarom, sosem dohányoztam, nem is fogok, utálom a büdös cigit, felőlem bevezethetik.
2012. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen, konkrétan arról van szó, hogy állami monopólium lett a cigiárusítás, és ezt is a fideszes haverok és hűbéresek jutalmazására használják fel. Én biztos nem kapnék ezektől dohányárusítási koncessziót.
2012. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Persze, persze... Annál fontosabb bevétel a jövedéki adó. Ha annyira meg akarnák akadályozni a dohányzást, akkor a dohánytermesztést kellene betiltani..


Ostobácska tervezetek...

2012. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem fiúk lányok. Most vettem 1500 db dohánymagot.

Hahahaha...

2012. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem dohányzok, asztmás vagyok. Mégsem tartom jónak, hogy a dohányzókat ennyire bántják. (1) a dohányfüst közel sem olyan káros, mint a szmog, (2) a dohányzó ismerőseim tekintettel vannak a környezetükben élő nem-dohányzókra (pl. kimennek rágyújtani) - aki nem, az emberi bunkóság, amit nem a cigi okoz, (3) körbe kéne nézni, melyik a legveszélyesebb szenvedély, ami tényleg leépíti az embereket és a környezetet is (fizikai és/vagy lelki értelemben is): az alkohol. Az alkoholistákat még sem szidják ennyire és ennyien, ami szomorú.


Apám súlyos alkoholista. Az egész életünket tönkre vágta és 2x volt kórházban, pedig még nincs 60. Nagyapám sokat dohányzik és még mindig él, pedig már elmúlt 90.

2012. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!