Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A párt alapításához minden...

A párt alapításához minden párttagnak 18 évet be kell töltenie vagy nincs életkorhoz kötve?

Figyelt kérdés

Magyar Nemzeti Közép párt


Ezen párt átmenetet képez a politikai jobb és bal oldal között. Feszített ütemben végzi a fejlesztési kutatásokat, ugyanakkor fontosnak találja a régi értékek megőrzését.Ugyanúgy támogatja a magánembereket, mint a kis és nagyvállalkozásokat. Fő célunk, hogy Magyarországot kisegítsük az államadósságokból, a bevételek növelése nélkül, a kiadások csökkentésével. A vezető személyek kis számának köszönhetően, egy gyors döntéshozó rendszer alakul ki az országban. A gazdaságpolitikai reformoknak köszönhetően, az ország gazdasága felpörög, a recessziót megállítva, és 5 éven belül visszafizethetjük az államadósságot.


2012. jan. 4. 19:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De TE nem értesz hozzá, ez az eddigi kommentárjaidból is lejött.
2012. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Orrbán ért hozzá?

A Tarlós? Esetleg a Dajts?

2012. jan. 4. 20:16
 13/21 anonim ***** válasza:

nem


de te sem :)

2012. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Arra valók a tanácsadók.Nem 349 kell.csak 1.De az ért hozzá. Az államfő csak a törvények megfogalmazója, a nép vezére.Te is megkérdezed a fizikatanárodtól a kvantumfizika lényegét.
2012. jan. 4. 20:19
 15/21 anonim ***** válasza:
istenem de naív vagy...
2012. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak piszkálni, de a gyors döntéshozás, az az, amikor az ember nem gondolkodik....és az bajt szül.

Olyan mint a számítógép, gyors, bazigyors, de fingja nincs, hogy mit csinál.

A szakértőség gyengéje, az, hogy aki nem szakértő, az hogyan választja ki, hogy ki az??

Annak van értelme, hogy eleve szakértő irányít.

Egy nem szakértői gárda: hiszékeny, nincs abban a helyzetben (tudatilag), hogy a legjobban válasszon.

Nem is az jut eszébe, hogy majd én megcsinálom:

Hanem pont amit írtál: ÁTRUHÁZOM.(=részemről leszarom, én nem fogom megtanulni, én nem fogom kiművelni magam !)


A "válogatás szimpatikus, választani tudok" "No akkor én fogok választani, az pipa, most már csak az az apróság kell, hogy valaki hozzáértsen. Azt majd kiválasztom...:))..és itt rontom el.."


Szerintem általános emberi dolgok ezek. Nem is hibáztatnék ezért senkit, de kár lenne idealizálni ezt a "majd valaki MÁS tényleg megcsinálja" hozzáállást.

2012. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de jól értem, hogy most vagy 17 éves? Nem akarom összetörni az álmaidat, de senki nem fog felsorakozni egy 18 éves által alapított párt mögött. Még ha 2 évesen már egyenleteket oldottál volna meg és már 18 évesen tanult politológiai zseni lennél, akkor sem. De így meg pláne nem. Az ország tele van egy életnyi tapasztalattal rendelkező gazdasági elemzőkkel, politológusokkal, közgazdászokkal és más szakértőkkel. Gondolod, hogy egy érettségizett diákot majd elfogadnak pártvezetőnek?



Ha nem diák vagy, akkor meg nem értem, mit kérdezel... most van egy készülő pártod, amit még azért nem alapítasz meg, mert van egy gyerek a tagok között, aki még nincs 18?



Egyébként az szép dolog, hogy meg akarod javítani Mo.-t. Én is meg akarom. De a Parlament nem így működik...

2012. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én jelenleg is tanulok közgazdasági és politológiai ismereteket.Van még 2 évem.Ha decemberben lesz a választás akkor 3.Jól tudom, hogy a parlamentbe bejutni nehéz, 150'000 szavazatot összegyűjteni, egy olyan világban ahol a FIDESZT egy agymosó zombigyárosként ábrázolhatnánk.Remélem lesz annyi esze az embereknek, hogy véget vetnek az ORRbánizmusnak. Mellesleg remélhetőleg nagy nevek is lesznek a párton belül, mint például Gyurcsány, Bokros meg stb...
2012. jan. 5. 15:36
 19/21 anonim ***** válasza:

De ez ezekszerint körülbelül ugyanaz lenne, mint az LMP, nem?


Nem lebeszélni akarlak, mert tudom, hogy ebben az országban sok grandiózus elképzelés pont azért bukik meg, mert túl földhözragadtak az emberek.

2012. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hasonló, de nem bal.A lényeg hogy KÖZÉP.

Ez a párt papiron mindenkinek jó, de az emberi természetet figyelembe véve, ez soha nem fog megvalósulni.Valamennyi csalás mindig lesz.

2012. jan. 5. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!