Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan fog kilábalni Magyarors...

Hogyan fog kilábalni Magyarország ebből a gazdasági és társadalmi csődből?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azt én is szeretném tudni
2012. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, csőddel. Egyszerűn nem lehet máshogy ilyen fejesek mellett, egy értelmes gondolatot nem tudnak megszülni.
2012. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vérengzéssel. Ha elfogy a pénz az év közepén, és küföldről nem jön, akkor kitör ami már évek óta gerjed.
2012. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A gazdaságiból még csak-csak kirángatnak valahogy. De a társadalmiból...
2012. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 doboszoli ***** válasza:
100%

A választások ELŐTT a Fidesz tudta a tutit.

Mára elfelejtette?

2012. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Most ugyan az a helyzet Magyarországon mint 1938-ban Németországban.Egy külföldi nagyhatalom tönkre vágta a gazdaságot és jött egy prédikátor(Hitler).

Belopta magát az emberek szívébe,mert jól tudott fölszólongatni.Összehozott egy bivalyerős gárdát ami kiiktatta a baloldali személyeket és kitört a Világ Háború.Majd jöttek az Amerikaiak és a zsidó paradicsom leverte őket a hatalmas túlerő miatt.


Most is ez lesz.Van Vona Gábor.Van az ő Gárdája. Kiiktatjuk a zsidókat majd létrejön egy igen erős magyar hadsereg és megyünk nyugatra meghalni.De lehet,hogy csak a környező országokat fogjuk szétfosztani és akkor van esélyünk.Vona értelmesebb mint Hitler.Szóval szerintem nem fog belekezdeni egy Világ Háborúba,de ez mind1 ez az én elképzelésem.


De a képzeleteimet félretéve nádjából ez fog történni.

2012. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ritka nagy h*lyeségeket beszélsz.
2012. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tetris ***** válasza:
6/7!!! Jó nagy marhaságot írtál!!!!
2012. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebből a csődtömegből Orbánéknak lett volna módjuk a 2/3-dal kilábalni. Sajnos a lehetőség elszállt, a feladat meghaladta a képességeiket!

Valami tiszta és új erő kellene, mert az egész "rendszerváltó elit" egy erkölcsi és szellemi nulla!

Teljes vérfrissítés kéne, de ezt én még nem látom feljövőben.

Ha a 23 éve szerencsétlenkedők maradnak, akkor Magyarország a saját ürülékébe sülyed. - Sajnos.

2013. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!