Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg fizetősek lesznek a...

Tényleg fizetősek lesznek a főutak is (1-es,4-es stb. )? Mik lesznek ennek a következményei?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha orbán királyunk nem tud már elég pénzt ellopni a csipsz, eb, és tököm tudja még milyen adókkal, itt az út adó.
2012. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 doboszoli ***** válasza:

Valóban beszéltek róla, mostanában nem hallatszik.

Én már semmin sem lepődnék meg. Majd megmagyarázzák, hogy miért is jó ez nekünk, persze hosszútávon.(hosszútávon értsd a "fekvő nyolcast"!)

2012. jan. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy be lesz vezetve!

Ez Románba is így van, egyszer fizetsz valamennyit "?????"

De mehetsz amere látsz! :)

Na ,eg ott vannak a külfőldi átutazók: Román, Ukrán Szlovák, Osztrák és mostmár a Moldávok is! Akik 7 napos díjat fognak fizetni Hazánknak.

Igaz nem mindenki használ mindig autót annak nem jó. De lehet ugy is felfogni a dolgot, hogy a környezetett fogjuk óvni egy kicsit azzal, hogy leteszük az autót.

Jöhet a keró, kis motor!

2012. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez butaság.

Nem lesz bevezetve!

2012. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 09:28

Abban mondjuk egyetértek hogy az országon átutazó kamionosokat megkell adóztatni, mert tökre teszik az utakat, és nekük nincs belőle semmi hasznunk, mert az esetek döntő többségében nem hozzánk szállítanak csak rajtunk keresztűl.

2012. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én támogatnám.Persze nagy felháborodás lenne mert elég ramaty utak vannak..
2012. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csak olyan útvonalra lehet útdíjat terhelni, amelynek van alternatívája (topográfiailag, pl M3-nak a 3-as).
2012. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es útra matrica??????

Ez aranyos...

Az a cirkusz ami azon az úton lenni tud...

Ha nekem fizetnének akkor se szívesen megyek rá fel.

2012. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!