Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a dohányosok...

Mi a véleményetek a dohányosok kirekesztéséről és gyűlöletéről?

Figyelt kérdés

Ezelőtt is pipáztak meg minden, mégse szúrta az emberek orrár. Csak most, hogy behozta az EU ezt a törvényt, azóta utálják a dohányosokat. Lassan már jobban, mint a szkinheadek a cigányokat.


Nem hiszem hogy a cigi a legfőbb probléma az országban! Nem ezzel kéne foglalkozni a kedves kormánynak. A stressz,az idegesség,a kilátástalanság, munkanélküliség sokkal nagyobb ellenség mint ez a r*hadt cigi! A tisztelt házban hány ember dohányzik? Legyen munkahely,megélhetés az embereknek! Ezzel kéne foglalkozni,nem a cigivel! Ha nem veszek cigit megszűnik még egy vagy több munkahely! Dohánygyár is bezár!


2012. jan. 9. 18:04
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
48%
Helyes!!!
2012. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Én örülök, hogy úgy mehetek szórakozni, hogy nem kell büdösen hazajönni. Annak is örülök, hogy drágább lett, mert így kevesebben fognak raszokni. Viszont tény, hogy kicsit átestek a ló túloldalára.
2012. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Mudri Lav válasza


Ha megnézed, az autók kipufogófüstje, a gyárkémények még jobban hatnak az emberek egészségére. De ez ellen nem tesznek semmit.

2012. jan. 9. 18:13
 4/34 anonim ***** válasza:
75%

Nem feltétlen..azért a kocsik mégis csak kint vannak nem egy zárt helységben.

+ senki se mondta h dugd az orrod a kipufogóba.

2012. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
41%

Mudri Lav: t nagyon tévedsz! Most még több fiatal fog rászokni,mert jobban tiltják,mint eddig.

Ahol alkohol tilalom volt,ott emelkedett a tiltott szeszfogyasztás. Ami tilos,az kívánatos.

Ami az éttermeket illeti: Azelőtt mindenütt volt dohányzó és nem dohányzó rész: étteremben,vasúton,várótermekben,kórházakban,stb.

Soha nem volt emiatt semmi konfliktus.

Túl lihegik ezt az egészet.

Nem dohányzom.

2012. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%

Én dohányzom. Amikor pár éve megjelentek a dohányzásellenes intézkedések, azokat még támogattam is, de ami most megy, az már túlzás. Például hogy az ember munkaidőben nem mehet ki rágyújtani. Minden dolgozónak joga van óránként tíz perc pihenőt tartani, ahhoz szerintem már semmi köze nincs másnak, hogy ezt mivel töltöm, kimegyek egy cigire vagy pletyizem egy sort a kolléganőkkel, netán a kettőt egyszerre csinálom.

Egyszerűen ki kellett volna kötni, hogy a dohányzó csak külön helyiség lehet, elszívókkal felszerelve.

Persze ezeken még túl is tenném magam, a legbosszantóbb számomra igazából az, hogy a Parlament pl. azon kevés kivételek közé tartozik, ahol lehet még dohányozni. Miért? Egyenlőbbek lennének az egyenlőnél?

2012. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
A dohányzás közügy? vagy magánügy?
2012. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem dohányzom, de voltam már régen olyan buliban ahol nem lehetett dohányozni, fojtogatott az izzadság és sörszag.

Másrészt minden kocsma bejáratánál most részeg emberek vannak és tele van cigicsikkel. kihelyezni hamutartót nem lehet mert elviszik.

A nagyobb szórakozóhelyeken kint tömeg van.

Pozitívum hogy tiszta bent a levegő.

Ez nem egy jó vagy rossz törvény, ennek a törvénynek vannak jó és rossz oldalai is.

2012. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

A dohányzás közügy? vagy magánügy?


Magánügy. Nem lennék meglepődve, ha az emberek sztrájkolnának emiatt nemsoká.


Azután meg a kövéreket piszkálják, mert az EU-nak ez sem tetszik. Azután meg megszabják, hogy milyen zenét hallgass.

Sőt, hogy hány éves korban menj feleségül valakihez.


Már az éttermekben sem lehet használni sót. Sótlan levest evett már valaki? Meg, hogy mennyi cukrot tegyél a kávédba. Majd az emberek eldöntik saját maguk.

2012. jan. 9. 18:48
 10/34 A kérdező kommentje:
Egyébként senkit sem akarok megsérteni, de ha azon izgul, hogy büdös lesz a ruhája, azért van a mosópor. Meg ezen inkább a városiak akadhatnak ki igazán, azt megértem, de egy falusi ne akadjon már ki ezen. Nem rátok értem, hanem általánosan.
2012. jan. 9. 19:10
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!