Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz akkor és most?

Bumbi02 kérdése:

Fidesz akkor és most?

Figyelt kérdés

Ingatlanadó

[link]


Egyes nyugdíjak megadóztatása

[link]


A külföldi vélemény mégis számítana?

[link]


10 év alatt 1 millió munkahely? (már eltelt 2 is lassan, de még 50 ezer se jött létre)

[link]


BKV tarifa emelésén gondolkoznak Tarlósék

[link]


A külföldi vélemények mégis számítanának? Part II

[link]


A Magánnyugdíjpénztárak államosítása

[link]


A szakszervezetekkel tárgyalni kéne? Mostanába nem megy

[link]



Most így 20 perc alatt többet nem találtam, de szerintem még kereshetnék bőven.:)


2012. jan. 10. 01:25
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

A magánnyugdíjpénztárakról megpróbálhatsz győzködni "emberségből" , de édesanyám tag volt, és had tudjam már jobban hogy mennyit kapott.. Úgy veszem ki az írásodból hogy te nem voltál magánnyugdíjpénztár tag, ergo tapasztalatod selehet a dologban, valószinüleg utána olvashattál, és érthetsz a müködéséhez, de had tudjam már hogy mennyit kapott anyám. De most hogy mondod megnézem monopoly pénz-e..


Na mind1..


A belebukást arra értettem hogy kellett 1 napot érlelődni ennek a válasznak, mnyp-s témánál elvesztél, és el kezdtél hablatyolni másról. most egy nap késéssel el kezdtél arra is válaszolni.. mint mélyen tisztelt politikusaink...

2012. jan. 15. 20:32
 42/49 anonim ***** válasza:

Ja ne haragudj már mert annyit várattalak.

De nekem dolgozni is kell.

Ha már nem lettem politikus:))

De ehhez a témához nem kívánok többet hozzászólni.Főleg mert az eddigi erőfeszítéseim is hasztalannak bizonyultak.De azért is mert már vannak érdekesebb, inspirálóbb témák is.

2012. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Ja ne haragudj már mert annyit várattalak.

De nekem dolgozni is kell.


Érdekes mód valami hablatyra volt időd, csak érvekre nem.. Igazából mind1is, nem várom el hogy valaki itt töltse az egész napját...



Amúgy igen, nehéz lenne vitatkozni azt itt felsorolt pontokkal, hiszen az összeset Fideszes mondta, más dolog hogy akkora ellentmondások vannak benne hogy csak na.. Ezt még Szijjártó Petike is nehezen magyarázná meg (bár sztem megpróbálkozna vele)

2012. jan. 15. 21:38
 44/49 anonim ***** válasza:

És íme egy aktuális:

A ma nyilvánosságra hozott egyetemi,főiskolai tandíjak


és egy videó 2008-ból:


http://www.youtube.com/watch?v=chvV9mk_Exc

2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
88%
21:24 ! Annyi mindenben hazudott Orbán és a sleppje hogy az már bűn, belebuktak az ország kormányzásába is! és mégis mennek a zombik utánna mint a bírkák. Hát csak azt tudom mondani hogy megérdemlik a sorsukat! (ők megérdemlik a sorsukat de sajnos azok is szenvedni fognak akik nem akarják Orbánt és a buta öntelt kontár kormányát)Ki tudja milyen őrült ötletek forognak az Orbán és Matolcsi fejében még??? egy biztos ha az újabb idióta ötleteikbe is belebuknak majd azt is nekünk kell kifizetni mint ahogy az eddigieket is mi fizetjük! Hát "szép" kis jövő áll előttünk mondhatom! Isten bizony nem értem az embereket! mit látnak ebben az emberben????? Nem látják hogy csak rombol és csak a totális hatalom megszerzése a célja a saját dicsősége érdekében??? a gazdagok mindenáron való kiszolgálása és a kisemberek a munkások sanyargatása!!! Nehogy későn legyen az ébredés emberek!
2012. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Ha nem láttátok még Gazdag Gyula: A határozat c. dokumentumfilmjét, nézzétek meg: az arcok változtak, de a stílus nem. Én nem éltem még a 70-es években, de komolyan mondom, A határozatban Orbán Viktor szerepel.
2012. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Magánnyugdíjpénztárak privatizációja az a megmaradt állami rész magánkézbe adását jelenti? Egyébként nagyon köszi a gyűjtést tényleg hasznos!!!
2012. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
#24
2012. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Válságban az ország?

..persze 60 milliós stadionra van pénz..

2012. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!