Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történik Schiffer András...

Mi történik Schiffer András eltávolítása után az LMP-vel?

Figyelt kérdés
A nagynéni levele ("Sokkal jobb sors egy demokratikus párt leköszönt vezetőjének lenni, mint megbuktatott politikusának" [link] után nem sokkal le is mondott az LMP frakcióvezetője. Szerintetek mi vár ezután a pártra?
2012. jan. 14. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Jön Kuncze.
2012. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Maga a párt nem volt szimpatikus,de Schiffernek sok gondolatával egyet tudtam érteni.Mindenesetre kíváncsi leszek hogy ki lesz helyette,ki vagy mi miatt is mondott le mert hogy nem a nagynénje levele miatt,abban én biztos vagyok...
2012. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
remélem megszűnik létezni :)
2012. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
schiffer nélkül az lmp egy nullla
2012. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
A tett halála az okoskodás. Már nem sok.
2012. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Kit érdekel az LMP? 2014-ben, a parlamentbe se fognak bekerülni.
2012. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
16:27, a néni levelét én fenyegetésnek értelmezem. Ha nem mondasz le Bandi, majd leváltunk. Hogy ez esetben ki a "mi", csak sejthetjük, a felmenőkre tett utalásból. Valószínűleg olyan körökről van szó, akiknek kellemetlen lenne egy olyan párt, aminek a vezetői nem árulnának egy gyékényen Gyurcsánnyal. Mert hogy Schiffer András ilyen, abban biztos vagyok.
2012. jan. 14. 17:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Öntelt, beképzelt majmok. Tipikus értelmiségi párt, a szó rossz értelmében. Ezek akarnak a FIDESZ váltópártja lenni? Na ne! Ez az a társaság, aki a magukfajtákon, egy szűk, belterjes körön kívül senkivel nem tud szót érteni. Örüljenek, ha megvan az 5-6 %-uk! És ne értsetek félre, szerintem egy ilyen párt is lehet hasznos, legyen ott a palettán egy színfoltként, de tudják a helyüket!


Az LMP zseniális értelmiségiek csoportjának képzeli magát, holott annyit nem tudnak a politikáról, mint egy átlagos kocsmai vitatkozó. Az MSZP és a DK elleni hadakozásuk pl. csak kifejezetten arra jó, hogy Orbán a következő választást ne kétharmaddal, hanem négyötöddel nyerje meg. A hatalmas monstrum FIDESZ nyilvánvalóan csak egy egyesített baloldali összefogás tudná leváltani. Ez eddig is így volt, de ez után a FIDESZ új választási törvénye nyomán méginkább így lesz. Az LMP egyet tehetne, egy sajátos színfoltként beállhatna a baloldali sorba. E helyett ez a birka Schiffer még pár napja is Orbán kihívójának tekintette magát. Na így nem lehet: Egyik oldalon a FIDESZ indul, a másik oldalon meg 5 külön párt. És ezt nem képes egy Schiffer átlátni.


Egyébként a lemondások hátterében éppen ez áll. Többen rájöttek arra, amit írtam, vagyis hogy a pártvezetők irányvonala a megsemmisülés felé mutat.

2012. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyik oldal - másik oldal, a "másik oldalon" a posztkommunistákkal. Schiffer nélkül megy csak? Úgy tűnik.
2012. jan. 14. 18:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a süket (poszt)kommunistázást! Le akarjuk váltani valaha Orbánt vagy nem? Schiffer és az LMP egyedül nem fogja! És Magyarországnak nincs még 6 éve arra, hogy ezt ők is felfogják.
2012. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!