Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányunknak rossz a...

A kormányunknak rossz a politikája vagy gazdaságilag hadat üzentek nekünk, hogy térdre kényszerítsenek minket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Miről beszélsz ki akar térdre kényszeríteni és miért?

Ne vedd már be ezeknek az agymosását.

2012. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy a kormány gazdaságpolitikája rossz vagy jó, azt most megállapítani senki nem tudja, aki valóban elfogulatlan. Az biztos, hogy egy teljesen más irányt képviselnek mint az előző kormány. Gyökeresen mást. Az előzőt én nem is sorolnám a kormányzás kategóriájába, merthogy az minden volt, csak az nem! :(

Ebből a tényből és a jelenlegi helyzetből kiindulva, ami most van, az attól csak jobb lehet, dehogy mi lesz belőle, az majd elválik, nagyon sok múlik azon, hogy sikerül e rávenni a pénzügyi világ zsidóit, hogy végre leszálljanak már rólunk, és fogadják el végre, hogy szeretnénk visszafizetni nekik az adósságunkat, de anélkül, hogy ebbe belerokkannánk. Sajnos ők a természetüknél és emberségükből teljesen kivetkőzött természetüknél fogva úgy néz ki ezt nem tudják tolerálni és nagyon agresszívan fordulnak mindenki ellen, aki szabadulni próbálna gyilkos szorításukból. A természetes gátak (hidegháború, komcsi forradalomtól való rettegés) hiánya miatt sajnos romlásba visznek mindenkit, saját magukat is beleértve, de hiába is várnád tőlük, hogy ezt belássák. Kapzsiság, gátlástalanság, és világuralomra törekvés, ez motiválja őket, és nem érzik egyáltalán, hogy már ígyis túlfeszítették a húrt, és egyre többen átlátnak rajtuk, és ennek függvényében egyre nő irányukban a gyűlölet. Azt hiszik, hogy még most is totálisan láthatatlanok, pedig egyre kevésbé azok.


Az, hogy térdre akarnak minket kényszeríteni, az nem kérdés. Kicsi sajnos az esély arra, hogy létrejöhetne velük egy tisztességesnek mondható kiegyezés. :S

2012. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebcsont! Ennek az összeesküvés-elméletnek csak olyan hisz,akinek fogalma sincs a gazdaságpolitikáról.

Senki nem üzent hadat nekünk,a kormány politikája rossz,mert megszüntette a jogrendszert,visszamenőleges törvényeket hoz,rossz az adópolitikája stb.

Csak Orbán ezt nem hajlandó beismerni.

2012. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2012. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Ott rontottad el, hogy én nem hiszek az összesküvés-elméletekben. Ezt te annak tartod. Vannak olyanok, akik meg mondjuk nem hisznek a feketelyukakban, merthogy sosem látták őket. Viszont az égitestek mozgásából kikövetkeztethető a jelenlétük.


Hogy miből lehet következtetni racionális gondolkodással arra amiről én beszélek? Mivel tudom alátámasztani, hogy amiről írok az nem holmi "összeesküvés elmélet"? Írom:


- Magyarországot mindig leszarták a nyugati országok. 56-ban felhergelték a tömegeket, biztatták őket, hogy segítenek a szovjetek ellen, ha felkelünk. Mi lett belőle? Tudjuk jól.

2006-ban a kormány pénzügyi dokumentumok meghamisításával jutott hatalomra. Előtte közgazdászok egész serege támasztotta alá Kóka "dübörgő gazdaságát" "Pannon Pumáját". Az Eu, Amerika az IMF le se tojta. 2006-ban a felháborodott emberek nem sok híjján forradalmat csináltak. Az ügyesen manipulált rendőrség politikai indíttatásból emberek tucatjait verte össze, kínozta meg. Többen szemsérülést szenvedtek az önkényesen szabálytalanul használt gumilövedékeket lövő fegyverektől. Egy ember meg is vakult. Ólmosbotokkal verték a rendőrök a tüntetőket járókelőket és kődobálókat vegyesen. Gyurcsány kitüntette Gergényit, a demokráciára oly érzékeny és aggódó Eu és Amerika meg se nyikkant!

Gyurcsány megint csak hazudozott, az Eu vezetőknek is hamis, valótlan jelentéseket küldött, őket is átvágta. Nem örültek neki ugyan, de ebből sem lett semmi baj.

Most egy jobb oldali, nemzeti beállítottságú kormány van (mégha sok tekintetben bírálhatók is). Jegybanktörvény, médiatörvény, a régi rossz komcsi alkotmányt lecserélő új alaptörvény. Aztán lám-lám, hirtelen felébred az egész "demokratikus" nyugati világ média, borzasztóan elkezdenek aggódni felelős politikusok, médialakájok, és világszerte Magyarország jelenti a demokráciára a legnagyobb veszélyt. Orbánt, mint Hitlert ábrázolják. Szóval, ez egy kicsit sem furcsa? Ezt hogyan magyarázod? Én beszélek összeesküvés elméleteket? Nem barátom, nem az én készülékemben van itt a hiba, hanem éppen a tiedben. Ha az igazságra rásütöd, hogy "ÖSSZEESKÜVÉS-ELMÉLET", akkor ne hidd már, hogy el is intézted, mert nem, csak szeretted volna!

- Szlovák nyelvtörvény. Antidemokratikus, kisebbségi jogokat csorbító, megosztó törvény, ami a legkissebb mértékben sem kompatibilis az Uniós joggal. Szólt egy szót is az Eu? Amerika?! Nem bizony! Leszarják! Tudod miért? Mert nem érdekli őket a demokrácia sehol. Az csak a duma. Akkor érdekli őket, mikor politikai tőkét tudnak belőle kovácsolni. Ha az ő embereikhez köthető antidemokratikus törvénysértés, jogtiprás, akkor elképszetően megbocsátóak. Ez a vérlázító, és ez nem légből-kapott valami, nem az ujjamból szoptam, nem a kurucinfóról, nem a barikádról, hanemcsak olvasom a híreket, jobbost balost vegyesen, kiszűröm mik a tények, ezeket összefűzöm, és nem restellek gondolkodni, összerakni a puzzle-t. Ha összerakom a hűtőgép-alaktrészeket de feszt tank lesz belőle, biztos, hogy velem van a baj? Hát nem hinném!

Tudok még sorolni ám vérlázító, antidemokratikus ügyeket, amikre nagy ívben szarik Barosso, Clinton asszony, az IMF. De velünk bezzeg tudnak foglalkozni. Holott törvényes, demokratikus választáson nyert a kormányunk, ahol teljesen jogszerűen szerezte meg a mandátumok kétharmadát, de oly sokan diktatúráról beszélnek, egypártrendszerről stb. De nem az a gond, hogy a helyi maszoposok nyomatják a hülyességet, hanem az, hogy ez utána ilyen helyekről jön vissza, mint Usa, Eu, meg IMF, azért az ilyen helyektől már kicsit többet várna egy normálisan gondolkodó ember. Most meg pert indítanak Magyarország ellen, ahol majd ők lesznek azok is, akik az ítéletet meghozzák. Ki is az antidemokratikus? :)


Bajnai meg majd indul idehaza miniszterelnök-jelöltként a Clinton-Soros pártban, amit létrehoznak valamilyen néven. GYÖNYÖRŰ!! Szép Új Világ. :P

2012. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem igazán foglalkoztam a politikával eddig. A szüleim, feleségem bal oldali érzelmű, szinte az egész család az. Folyton az ő verziójukat hallgatom de én nem szimpatizáltam egy párttal sem igazán soha. Orbánt elég ellenszenves és visszataszító embernem tartom, DE itt valami nem kóser. Ez nyilván való és aki ezt nem veszi észre az egy balfék. Mindenki őt hibáztatja, de közben senki nem lát a színfalak mögé és úgy beszél rá.
2012. jan. 17. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Ivanovic. Te már gondolkozol, jó úton haladsz.

Gondolkodsz, tehát vagy. :)

Sokakról ez sajnos még most sem mondható el. :S

2012. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nyugat felvásárolja az országot!
2012. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen! Gazdaságilag hadat üzentek nekünk! Aki ezt nem látja az vak!
2012. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!