Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kommunistáknak vajon voltak...

A kommunistáknak vajon voltak jó intézkedéseik is?

Figyelt kérdés

Oké sok ártatlant bezártak, de a vallatási, büntetési módszereik jók voltak.

Pl.: kis cella, vízcsepegés, őrületbe kergette az embert.


Az ilyen intézkedéseket vissza kellene hozni! Kőkemény büntető rendszer kellene!


2012. jan. 25. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező: és ha ezt az erőszakot rád fogták volna ártatlanul, majd kínzás útján beismerő vallomást facsarnak ki belőled? Akkor is annyira tuti lenne a rendszer?
2012. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

ma 19:33

Elszomorít ez a gondolkodás... Hallottál már az Ok, Okozati törvényről? Az ember olyan mint egy szamítógép! Ha jóra programozod akkor jó dolgokat fog csinálni, ha rosszra akkor rosszakat. Érted? Hallgass Fankadelit.

2012. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 czkrisz ***** válasza:
amit te akarsz az az Orosz büntető rendszer. ott ma is az van amit mondasz. "kőkemény büntető rendszer"-nek szerintem elég ha életfogytiglanra ítélnek valakit és kiküldik Szibériába. Hallottál már Anders Breivik-ről? (nem tudom hogy jól írtam-e a nevét) na őt egyenesen Utøya szigetéről kellet volna ki vinni az Urál mögé ehhez képest most egy olyan börtönben ül ahol saját TV-je meg hűtője van (engem ez szomorít el előző). Undorodom az ilyen liberális szabad felfogástól ahol a melegek meg a bűnözők jobban élnek mint máshol a dolgozó ember. NEM kommunizmus kell ide hanem egy jó kis oroszos büntető rendszer.
2012. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Aki megöl egy embert, az azért teszi mert beteg, és nem börtönbe kéne zárni hanem meggyógyítani. Senki nem érdemel meg ilyesmit, mert senki nem tehet róla hogy a környezete milyen emberré alakította, és hogy milyenné formálódott a személyisége! "

Ez hatalmas baromság. Minden ember FELELŐS a saját életéért. 100 %-ban. Cslaád, neveltetés, körülmények?! Ezeket úgy hívják: KIFOGÁSOK. A felelősséget nem lehet áthárítani (kivéve, ha valaki születésétől fogva nagyon súlyos pszichiátriai beteg, de az úgyse kerül börtönbe a jelenlegi jog szerint se).

Meg mi az, hogy betegek? A gyilkosságra való hajlam egy betegség, amiről senki se tehet? Ezt most hallom először, de remélem, utoljára is. Vagy felőlem felfoghatjuk betegségnek, de akkor írjunk fel rá gyógyszert (golyó, kötél, stb.). Aki gyilkosságot követ el, az nem érdemli meg, hogy legyenek jogai.

2012. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!