Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire buták, és...

Tényleg ennyire buták, és agymosottak az emberek? Békemenet.

Figyelt kérdés

Láttam nem 1 képet a facebookon, amin a békemenetben álltak táblákkal, amire photosoppal rá volt írva hogy:"Köszi Viktor, 3000 ft-ot kaptam hogy itt legyek!"

Alatta meg volt nem 1 olyan komment amiben ezt vér komolyan veszik, és full elhiszik hogy a tüntetőknek pénzt adtak. Csak végig kéne gondolni pár dolgot:


1. Ha ma rendeznének választásokat, akkor a Fidesz kb 47%-ot kapna, azaz 2x annyit mint az MSZP, és lazán nyernék a választásokat.

[link]

Direkt nem az MNO-s cikket másoltam, az is kb ugyanezt írja. Akkor miért ne mehetett volna ki önszántából ennyi ember?

2. A békemenetet civil szervezetek szervezték, hogy lett volna pénzük lefizetni bárkit?

3. Hogy zajlott a lefizetés? Mert az utcán feltűnés nélkül szétosztani több százmilliót lehetetlen.

4. Ha előre adták akkor senki nem ment volna ki, mert ugye zsebben a pénz, minek menjek már bárhová is? Mit csinálnak ha nem megyek, és nem adom vissza? Feljelentenek? :)


Ezeket ezek az emberek nem gondolják végig?


2012. jan. 28. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Igen, tényleg ilyen buták. Zömük amúgy Mszp-s szavazó, ezzel próbálják vigasztalni magukat.
2012. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Én meg azt hallottam, hogy határon túliakat szerveztek be.
2012. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
A libsikből meg a kommunistákból minden kitellik, ezekkel a baromságokkal hitetik magukat is, mert nem tudják feldolgozni a pártjuk totális vereséget...
2012. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 tetro ***** válasza:
70%

Igen, az emberek ilyen buták bármit bevesznek.

Dehogy a kifizetés hogy zajlott volna (persze nem volt), arra azért lenne ötletem. Mint mikor március 15-én a lelkes fiatalokat a Nemzeti Múzeum oldalában fizette ki a statiszta szervező cég :D

2012. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na ja, de itt nem 1-2 ezer emberről beszélünk, hanem 100 ezres tömegről, akiket elég nehéz lett volna bármilyen épület oldalában kifizetni feltűnés nélkül. Vagy odaparkolt egy IFA megrakva ezressel, és a tömeg meg ott állt sorban "feltűnés nélkül"? :)
2012. jan. 28. 17:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken as Fidelitasz szervezte a részvételt. Busszal vitték Pestre őket,és a résztvevők ingeyn ebédet kaptak. Legalábbis,aki a városunkból ment. De volt olyan Önkormányzati dolgozó,akitől a főnöke megkérdezte,ugye- jössz te is?

Nem tudni,hogy a résztvevők valóban Orbán miatti "hűségből" mentek oda.

2012. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jó mondjuk amelyik civil szervezet vidékről ment, és a hosszú út alatt meghívta egy ebédre a felvonulókat, azzal mi a baj? Azt ne nevezzük már lefizetésnek!

Ha meg a főnök megkérdezi, hogy "ugye jössz te is?" az a főnök sara, nem a Fideszé, vagy a civil szervezeté. Szóval az is távol áll a lefizetéstől.

2012. jan. 28. 18:27
 8/19 tetro ***** válasza:

Azzal az a baj, mint mikor a romáktól szavazatot vásároltak szalámival.

Hogy ebben az országban jelenleg az emberek feláldozzák egy napjukat egy ebédért is. Vagy eladják a szavazatukat egy rúd szalámiért. És ez nem az embereket minősíti, mert ha éhes lennék, én is az ebédre tenném le a voksom.

2012. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az mondjuk senkit sem zavar, hogy nem szavazatvásárlásról volt szó? Nem is kampány rendezvény volt. Határon túlról nem beszervezték, hanem a határon túliak is szerveztek buszokat. Mondjuk, mert végre elégedettek az anyaországi testvéreikkel meglévő kapcsolataikkal? December 5.óta ezt még mindig csak csendben írom, nehogy elkiabáljuk.

Melyik tömegrendezvényen nem fordul elő, hogy a szervezők összedobnak valami kaját és megkínálják a jelenlévőket? Emlékeztek a gazdatüntetésre? Bakker! Még a hétvégi istentiszteleten is van szeretetvendégség, de nem hiszem, hogy megfordulna bárki fejében, biztos szavazatot akar venni a lelkész, a következő püspökválasztásra. Kamion mondom: a photoshopos képek csak a mai kor gúnyrajza. Ugyanúgy, mint a rákosi-orbán kép, vagy a gyurcsány-dávid ibis, stb.

2012. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha ma rendeznének választásokat, akkor a Fidesz kb 47%-ot kapna, azaz 2x annyit mint az MSZP, és lazán nyernék a választásokat.

Az a 47% az 30 %, és az is csak a biztos pártválasztók körében. Mert a teljes népességnek mindössze a 18%-a támogatja a fideszt, minden közvélemény kutató cég ezt írja.


"A békemenetet civil szervezetek szervezték, hogy lett volna pénzük lefizetni bárkit? "

Civil szervezetek, amik véletlenül a kormány mellett állnak ki, és a fidesz pénzeli őket. Az nem valódi civil szervezet, ha egy politikai tömörülés civilkedik. Mellesleg máskor is volt már rá példa, hogy bértapsolókat rendelt a kedvenc párod. Bár nyilván ennyi embert nem lehet összehozni lefizetéssel. Ez a tüntetés hűen demonstrálta, hogy a keménymag mennyire elvakult, és a fidesznek van egy nagyon erős szavazói bázisa, akik a hírtv és a jobb oldali sajtóorgánumok valamint mostmár a közszolgálati televízió hatására nem tudnak racionálisan gondolkodni politikai kérdésekben. Ez ugyan olyan, mint amikor gyurcsány ferit hordják a tenyerükön a nyugdíjasok. Mellesleg nemcsak a zemeszpések mongyák. Szóval meg ne kérdezze valami elvarázsolt lánglelkű újlipóti hülyegyerek, hogy métrea gyurcsótányot akarod inkább? :D

2012. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!