Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elég? Nincs még elegetek...

Elég? Nincs még elegetek ebből az elég kampányból?

Figyelt kérdés
Megint átesik a Fidesz a lovon,ha nem vesz vissza.Mikor tanulják már meg?
2009. máj. 31. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az nem tetszik hogy mindegyik párt a kampányában a Jobbik-at mocskolja szemtől szemben.

Főleg az SZDSZ, de a Fidesztől és az MSZP-től is vannak utalások elég rendesen.

Ennyire félnének tőlük?

2009. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nincs, nekem abból van elegem, hogy az MSZP most is hazudik, hogy "talpra állítják a gazdaságot", amikor ők rontották el.


Abból is elegem van, hogy az SZDSZ riogat és náci veszélyt vizionál, mintha az SZDSZ ha nem jutna be akkor itt csak szélsőségek lennének.


Amiből meg főleg elég, hogy Bajnai milliárdosék kisebb lakásba küldik azokat akik nem tudnák fizetni az ingatlanadót, mellette meg kimentik az adózás elől a pénzüket offshore cégekbe, a néptől meg ott vesznek el ahol tudnak.


Ebből elég, június 7-én lehet szavazni.

2009. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
A kampányok világszerte ilyen stílusban tetőznek. Mi lassan kezdünk önálló gondolatcsírák alapján dönteni, és ez így helyes.
2009. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

"Ebből elég, június 7-én lehet szavazni."


Inkább ebből a félrekommunikálásból elég, hogy a június 7-i választásnak BÁRMI köze is lenne a belpolitikához, az ingatlanadóhoz, a Bajnai-kormányhoz és társaihoz. Nem meg kell hülyíteni a népet, aztán majd csodálkoznak, hogy júliusban is még Bajnai a miniszterelnök, mert hát ők már szavaztak...

2009. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erről van szó kérem.
2009. jún. 1. 05:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az általános pártfüggetlen,süket dumából van elegem.
2009. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pártoktól függetlenül elegem van az olyan kampányból, ami arra épül, hogy "ne azért szavazz rám, mert én olyan f*sza gyerek vagyok, és rendberakom az országot, hanem azért, mert a többiek még rosszabbak nálam". Ezért tényleg azt mondom: Elég!, és megyek szavazni az LMP-re. Hihetetlen, hogy ide jutott az ország: sz*r és még sz*rabb pártok között lehet választani.
2009. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!