Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfo.hu a Jobbik párt...

A kurucinfo.hu a Jobbik párt vagy a Magyar Gárda hivatalos lapja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyiknek sem a hivatalos lapja.

[link] - ez a Jobbik honlapja

[link] - ez pedig a Gárdáé.

A kurucinfo.hu-nak meg szerintem semmi köze a [link] hírportálhoz.

2009. jún. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Egyiknek sem a hivatalos lapja.



A kurucinfo.hu pedig szerintem eleve a [link] hírportál, amely a Jobbik és a Magyar Gárdától is radikálisabban értékeli a napi politikát, sokszor olyan megvilágításban, amellyel a finnyás emberek (Libsik, szocik, zsidó, cigók) nem mernek, vagy akarnak azonosulni, pedig számtalan igazságot tartalmaznak. Igaz, hogy általában rájuk nézve vannak terhelő adatokkal tele, de a jobb oldalt sem kímélik a megalázó szólamoktól. Ezek persze lehetnek igazak és nem igazak is, aki olvassa az döntse el értelmi szintjéhez képest. Én szeretem olvasni őket, mert legalább beszélgetések alkalmával már jók egy vitaindító témának, már ha persze van erre alkalmas beszélgetőpartner.

Húú ez hosszú lett, bocsánat érte.

2009. jún. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
A kuruc.infót az MSZP pénzeli, mint kiderült, ők nem engedték betiltani (lásd a múlt héten nyilvánosságra került nyílt levél, ami gyanúsan valódinak tűnik). Szinte szánalom, ahogy a szocik a jobboldaliakkal játszanak, azok meg nem veszik ezt észre...
2009. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rosszul irtam kuruc.infora gondoltam.
2009. jún. 1. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem, ezt már Vona, és Morvai is elmondta sokszor, hogy sok mindenben nem vállalnak közösséget az ott leírtakkal. Őszintén megmondom, hogy szvsz a kurucot vagy az erős feltűnésii mániában szenvedő Novák Előd, vagy néhány hülyegyerek szerkeszti, akik mellesleg nagyon jól megélnek belőle. Lassan több rajta a reklám mint a valódi cikk.
2009. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyiknek sem a hivatalos honlapja. A barikad.hu közelebb áll a Jobbikhoz mint a kuruc.info, de az sem hivatalos honlapja a Jobbiknak.


Kiderült, hogy a kurucot az mszp pénzeli? Hahaha, ne röhögtess már! Te tudsz arról, hogy nyáron a kuruc amerikai szerveren futott és az mszp megtalálta a módját és mindenféle "törvénysértés" hiányában csak úgy bezáratták a kurucot? Erről nem tudsz mi? Pedig akkor pár napig nem volt kuruc.info! A kurucot azért nem zárathatják be csak úgy, mert nem magyar szerverről fut, és bizony meg kell győzni a másik országot, hogy valóban be kell zárni (meg persze előbb ki kell deríteni, hogy éppen melyik országról van szó). Az amerikaiakat könnyű volt.

2009. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
A Kuruc.info már akkor is működött, (2006) amikor a Jobbik, vagy a Magyar Gárda még a legmerészebb álmainkban sem szerepelt!
2009. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kuruc.info egyiké se! Attól hogy egyet értenek X dolgokban attól nem hivatalos honlap. Miért ha én csinálok egy olyan oldalt ami a válságról szól,és az RTL-ben is szó van a válságról akkor már az oldal az RTL honlapja? Sokan meg az ECHO TV-t is jobbikosnak nevezik,miközben semmi köze sincs hozzá.
2009. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!