Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a következő közétke...

Támogatnád a következő közétkeztetési törvényt?

Figyelt kérdés

Katonák számára:


A laktanyákban farmok létrehozása, ezeken alapvető növények pl. burgonya, zöldségek termesztése, valamint szárnyas és disznótartás. A katonák látnák el itt a tennivalókat és innen származna az élelmük nagyrésze.


Ha egy katona bevetés közben meglátogat egy házat, az ott élők kötelesek a katonának enni adni és amennyiben szükséges, szállást biztosítani ingyen.


Diákok számára:


Iskolákban kisebb kertek létrehozása, ezekben elsősorban burgonya és csirketenyésztés. A kertet az iskola gondnoka, az önként vállalkozó gyerekek és a rossz gyerekek gondoznák büntetésből. Ebből származna az iskolai menza ételeinek egy része.


Ha egy diákigazovánnyal rendelkező személy meglátogat egy házat, kötelesek neki enni adni és amennyiben szükséges, szállást biztosítani ingyen.



Börtönök számára:


Börtönfarmok létrehozása, ezen kisebb mértékű növénytermesztés és állattenyésztés, ez alkotná a rabok ételeinek nagyrészét.



Egyházi személyek számára:


Ha egy egyházi személy meglátogat egy házat, kötelesek neki enni adni és amennyiben szükséges, szállást biztosítani ingyen.



2012. febr. 6. 17:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és a diákoknak, valamint a bevetés közbeni katonáknak nem lenne szükségük vadászengedélyre és horgászengedélyre a vadonban való élelemszerzéshez.
2012. febr. 6. 17:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Így és ebben a formában nem.

Több mint sok konfliktus okozója lenne. Másra nem jó.

Te azt gondolod hogy ez így helyes lenne?!

Jézusom.


Amúgy több más mellet ami "megragadott" az a "rossz gyerekek" megfogalmazás. Ehhez pl. feltaláltál egy rosszaság mérőt is?

Különben nagyon gyermeki naív gondolkodásra vall az egész.

:)

2012. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Egyes részeivel igen, így egészben nem.
2012. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
És szerinted egy belvárosi iskolában mennyi hely van élelmiszer termesztésre?
2012. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"És szerinted egy belvárosi iskolában mennyi hely van élelmiszer termesztésre?"


Mi lenne, ha bevetnék az iskola tetejét, mint pl. az izlandiak?

2012. febr. 6. 18:05
 6/15 doboszoli ***** válasza:
100%
Húú, de ráérhetsz Kérdező...
2012. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Ez jól kivitelezhető sátortetős iskolák esetén!


A katonák élelmezését és szállással való ellátását még csak-csak megértem, de a diákok hogy jönnek ide?


Megsúgom: régen voltak "gyakolókertek" az iskolákban. Nem működtek...

2012. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges középkori törvények, te nem vagy ép. Mi a fenének adnék én bárkinek ingyenkaját és szállást? Olyan az egész "terv", mintha egy népmeséből származna: a derék katona meglátogatja a házat, amiért cserébe kosztot és kvártélyt kap. Normális? Bár még a katonának talán adnék is ételt, ha háborús helyzet lenne, de egy diáknak? Hát mindenké küldené a gyerekét a szomszédba ingyenkajálni, aztán ha nem kapna jönnének a rendőrök? Hogy gondolod ezt? És akkor még a papokat is szállásoljam el? Mi közöm van nekem hozzájuk? Nem vagyok vallásos egy fikarcnyit sem, tartsák el őket a hívek, ha meg az nem elég, akkor tessék normális munkát keresni.


Azt meg nem tudom, hogy gondolod, hogy a tetőkön termesztik a gyerekek a kaját. Vicc a köbön. Ha visszagondolok a saját középiskolámra, akkor egy 5 emeletes, nagy belvárosi épületet látok, csaknem ezer gyerekkel. Ember legyen a talpán, aki ennyi embert az amúgy nem túl nagy (mellesleg nem is lapos) tetőn lévő veteményessel ellát.


Az egyetlen értékelhető dolog a börtönfarm.

2012. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A börtönfarmmal igen. A többivel nem. A többi nem megvalósítható és értelmetlen. Ha én diákként becsöngetek valahova kötelesek nekem enni adni? Milyen hülyeség már. Ugyanez igaz a papokra és katonákra(bár háború idején nekik adnék).
2012. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehülyevagy:D

Elképzeltem egy többezres diáksort az orbán villa előtt :D Oda járnék sz*rni:DDDD

2012. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!