Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az MSZP-nek pofája a...

Hogy van az MSZP-nek pofája a szegényeket "képviselni" amikor ők tették tönkre az országot?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
A politikusoknak mindenhez van pofája. Oda állnak, ahol a haszon nagyobb.
2012. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezen én is gondolkoztam már.

Amíg "hatalmon" voltak, addig kisemmizték az embereket, tönkretették a gazdaságot, miattuk szegényedtek le, és akkor most meg védik őket?..

kíváncsi vagyok a komcsik válaszaira :P

2012. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Vajon hogyan van pofája Orbánnak a szegények közé menni, amikor magának és sleppjének "kiosztott" havi nettó félmillió jövedelememelést abból a pénzből, amit a szegényebbektől vett el?
2012. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem képviselnek azok senkit.Csak a nevükben hőbörögnek,pofáznak.Úgy nyertek az 50nes években is.Mintha a proletárok pártján álltak volna úgy tettek,aztán jól kihasználták,hülyítették,félrevezették,és cserbenhagyták a csóró naivakat.Ezt örökölték, vérükbe van.
2012. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
<covenant> válasza:Nem tudom tudod-e.Lenin elvtárs a nagy proletár, ma is üzemelő Rolls-Royce-én furikázott.Közben meg a szegénységről pofázott.Bort iszik,vizet prédikál.
2012. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
A nokiás dobozt,és a lakás bizniszt ne is említsük.Vagy a csúnya korrupciókat, elvtárs "segítsd a lebukottakat"alapon.
2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Na a Napi SZMP-d megvolt, most irány vissza a munka világába!
2012. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ők? Meg mindenki, aki ott volt az elmúlt 20 évben és nem nyitotta ki a száját a szegények érdekében!

Mind ott volt, mind egy kutya.

Komcsik így - Orbánék úgy.

Végeredmény: mindegyiknek megvan a sara, politikán veszekedni nem érdemes mert ezzel még senki nem oldott meg semmit csak a pocskondiázás megy jobbra-balra. Kell ez nekünk?

Egy ország tönkretételéhez sok idő és ember kell.

2012. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Az MSZP- nek rendkívül vastag bőr van a pofáján,ez elbír minden hazugságot.Saját maguk is bevallották. Csak azon áll meg az eszem, hogy ennek ellenére még mindig vannak akik hisznek nekik.Valójában milyen emberek lehetnek ezek a hívők? Ennyire hülyék, vagy ennyire minden emberi morállal szembemenők? Segítség!!!!
2012. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért, mert a népszerűséget hajhásszák. Most sajnálkoznak, de amíg ők voltak hatalmon nem érdekelte őket a szegények sorsa. Ha megint ők kerülnének hatalomra, akkor sem érdekelné őket. Mint ahogy egyik pártot és politikust sem. Magyarországon már rég nincsenek nagy hazafiak, mindegyiknek csak az a célja, hogy a saját zsebét teletömje.
2012. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!