Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszerváltás utáni Magyaro...

A rendszerváltás utáni Magyarországon a 90-es évek vagy a 2000-es évek volt jobb korszak? Milyen különbségeket fedeztél fel a két évtized Magyarországa között?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Valahogy a 90-es években kevésbé volt ilyen búvalb.szott negatív mindenki, persze lehet, hogy csak azért tűnik így mert fiatalabb voltam.
2012. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Sokat fejlődött az ország a 90-es évek óta. Nézz meg egy akkor készült filmet, és rájössz.


A panaszkodóbrigád szerint természetesen minden rosszabb lett, de rájuk nem kell hallgatni, ők a saját elszúrt életüket tévesztik össze a világ helyzetével.

2012. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

19:52


"Valahogy a 90-es években kevésbé volt ilyen búvalb.szott negatív mindenki"


Nem volt internet, nem voltak fórumok, így nem szembesült az ember az állandó rinyálással, panaszkodással, ami akkoriban a kocsmák és otthonok mélyére volt elzárva.


Most, hogy elterjedt az internet, a panaszgépek rávetették magukat a fórumokra, blogolnak, terjesztik a beteges hülyeségeiket, és mivel sokkal jobban ráérnek, mint a normális emberek, ezért úgy tűnik, többen is vannak.

2012. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindenképp a 2000es évek jobbak.
2012. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A 2000-es évekből az elsők még elég jók voltak,de utána egyre rosszabb lett,mint a 90-es években.
2012. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó: hogy jonnek ide a fasiszták?


Egyébként meg osztom a véleményedet.

2012. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:21


Megjött az első panaszgép.

2012. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a 90-es évek. Nem érdekelt semmi, csak a C64, aztán a PC játékok. Mászkálós, lövöldözős, kaland... Hónapokig tudtunk örülni a barátaimmal egy-egy játéknak, aztán naphosszat bicajoztunk a lakótelepen. Varázslatos idők voltak. Végtelenül boldog voltam. Mára ez a csoda elveszett.


Ma robotolás, evés, alvás, esetleg hétvégén kirándulás, ez-az.

2012. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Emberek!


Én a '90-es években voltam tizenéves, a nullás években huszonéves, így van viszonyítási alapom. Egyedül talán az 1995 és 2001 közötti időszakot mondanám jobbnak az utóbbi 20 év óta. Persze azt sem jólétnek nevezve.


Nem csak arról van itt szó, hogy sok a panaszgép. A Millenium óta ténylegesen egy csomó mindent elcsesztek itt nekünk a honatyák ( gondolok itt a gazdaságra, lehetőségekre ), ezt minden második ember megmondhatja! Érezni, látni hogy micsoda züllés, micsoda szegénység és fejetlenség van nálunk és ez nem a kisember hibája! Fejétől bűzlik a hal. Az meg nyilván könnyen beszél, aki alá mindig odatolták a széket vagy eleve tőkeerős családba született bele és sosem voltak anyagi gondja.


A magyar helyzet szinte még sosem volt ennyire mélyponton gazdaságilag mint manapság és ez 2002 környékén kezdődött csak igazán. Mindent eladtak amit csak lehetett, mindent lenyúltak amit csak lehetett és magasról tojtak ránk. Most meg már tényleg késő, mivel amúgy sem voltunk nyeregben a " Boldog Békeidők óta ", megint csak a duma marad! Mint mindig!


Dióhéjban pedig: 1990-1994 : összevisszaság, káosz.

1995-2001 : enyhülés, tapogatózás.

2002- ? : mélypont, műlesiklás.

2012. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
A legjobb szerintem az ezeredforduló környéke volt, ca. 1997-2003 környékén.
2012. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!