Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek azt mondják nekem...

Egyesek azt mondják nekem hogy Vona Gábor arckifejezései, nézése és beszédstílusa pszihiátriai eset. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek errôl?

2012. febr. 7. 21:30
 1/10 Sz1u ***** válasza:
45%
Az "egyesek" táborába tartozom! :)
2012. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerencsére a többség nem így gondolja.
2012. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nekem meg egyesek azt mondták, hogy ilyen idióta kérdést az utóbbi 24 órában nem tettek fel, így muszáj volt valakinek. Megértelek.
2012. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg pont o a legnormálisabb a Jobbikból, már ami a megjelenést illeti (meg amúgy is).
2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3!

Csak az állampolgárok véleményére vagyok kiváncsi. Nem az a fórum szlogenje, hogy: "amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted"?

2012. febr. 7. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Elmebeteg dolog amit az országgal csinálni akar!Mégcsak eszébe se jut hogy az ország többsége nem akarna kilépni az EU-ból? Annyi esze nincs hogy az ország szavazással lépett be, csak azzal léphet ki?
2012. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
A fent soroltakat figyelembe véve szerintem nincs semmi különös benne.
2012. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

"az ország többsége nem akarna kilépni az EU-ból? "


Az ország többségének pont annyira nincs fogalma arról, hogy miért volt jó belépni, mint arról, hogy miért lenne jó kilépni.


Annyit tudnak a témáról, hogy Nyugat. Ez a bűvös szó. Bármit el lehet adni azzal, hogy nyugaton mi van.

2012. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, de nagyon fantáziátlan, olyan, mintha MSzP politikus lenne.
2012. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Elmebeteg dolog amit az országgal csinálni akar!Mégcsak eszébe se jut hogy az ország többsége nem akarna kilépni az EU-ból? Annyi esze nincs hogy az ország szavazással lépett be, csak azzal léphet ki?Elmebeteg dolog amit az országgal csinálni akar!Mégcsak eszébe se jut hogy az ország többsége nem akarna kilépni az EU-ból? Annyi esze nincs hogy az ország szavazással lépett be, csak azzal léphet ki?"


Drága Gyermekem!


[link]

2012. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!