Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó vagy rossz politikusnak...

Jó vagy rossz politikusnak tartod Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
tudom hogy nem illik más véleményét sajátomként közzétenni, de 8-as véleményével 100%-ig egyetértek,kevesen emlékeznek vissza ilyen jol O.V.pályafutására/pálfordulására?/ egy mesebeli hös aki elérte,hogy 3-or elnyerje az emberek bizalmát./jól vissza is élt vele/
2012. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem jó politikus.

Saját haza, saját család, saját érdek...a többi nem számít.


Ökörköri

2012. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ügyes, ahogy átevezett a magyar tulajdonú pénzemberkehez és főleg a német gyáriparhoz egy országgal.
2012. febr. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tulajdonú pénzintézetkehez és pénzemberkehez*
2012. febr. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Mi a helyzet? Ez csak az MSZP, vagy az LMP oldala?És ennyire irigyek vagytok? Igen is Orbán kitünő politikus, akkor is ha ezt nem akarjátok tudomásul venni. Elkezdett Európában egy olyan folyamatot amit már nem lehet megállítani és már hat ország követi is. Nem veszitek észre, hogy egyre több nemzetközi fórum áll ki mellette? Igen is büszke vagyok rá, hogy egy olyan folyamatot kezdett el amit sokan fognak követni. Jó politikus azért is mert tud egyezséget is kötni ha átmenetileg erre van szükség. Ez a képesség is a jó politikus tulajdonsága.
2012. febr. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ez csak az MSZP, vagy az LMP oldala?" - ???


"Ügyes, ahogy átevezett tulajdonú pénzintézetkehez és pénzemberkehez és főleg a német gyáriparhoz egy országgal."


Amúgy nyugtával dicsérd a napot! Majd 2014-ben levonjuk a mérlegét ennek a ciklusnak. És ami most még igen csak valószínű, hogy az akkori választás megnyeri. Akkor majd 2018-ban is mérlegre tehetjük.

2012. febr. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabbnak és legaljasabbnak. Még Gyurcsánytól is aljasabb, mert az amikor besokallt legalább bevallotta a párttársainak, de ez az eszeveszett mohácsi vészt fog csinálni. Szerintem őrült. Két éve csak kullogunk a nem létező országépítő munkái után és annyit elértünk, hogy romokba heverünk. Semminek nincs helye. Az ország olyan mint a Qvák tanyája.
2012. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!