Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak cigány származású...

Vannak cigány származású Jobbikosok? Vagy olyan Jobbikos akinek vannak a rokonságában?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
de még több is
2012. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Van, nekem is. És ő is Jobbikos.

Sőt tovább megyek, ha a cigányok tudnák hogy mit is akar a Jobbik, akkor a nagyrészük Jobbikos lenne.

2012. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Vannak, nem is kevés. De mért kérdés, az hogy mely párt szimpatizánsai vagy tagjai közt milyen származásúak vannak? Mindegyikben van minden nemzetből.
2012. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

"Sőt tovább megyek, ha a cigányok tudnák hogy mit is akar a Jobbik, akkor a nagyrészük Jobbikos lenne."


Ebben én is biztos vagyok, viszont nem csak a cigányokra igaz.

2012. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Van. Aki változást akar rájuk szavaz. Ezt egy cigány ember mondta.
2012. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyes példa, a helyi jobbikos vezető cigány származású. Ezeket persze nem szokták a hírekben megemlíteni,mert megdőlne a jobbikról kialakított "rassziszta kép" az agymosottak fejében.
2012. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy zsidó származású ismerősöm van aki jobbikos. De nem ez a nagyon durván, hogy mennyire tartja a vallását azt nem tudom.
2012. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valaki0702 ***** válasza:
Megjegyezném, hogy a magyar muzsikus cigányok Jobbikosok. Nem hinném, hogy oláh vagy egyéb román fajta Jobbikos lenne azok vagy Fideszesek vagy Szdsz pártiak lehetnek de kevesebben Lmp vagy Mszp mellet vannak.
2012. febr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amelyik cigány tisztességesen dolgozik, azok nagyrésze Jobbikos!

De akik lopnak,gyilkolnak azok nem mert ŐKET ÍTÉLIK EL! NEM AZT, AKI SÖTÉTBŐRŰ, hanem aki BŰNÖZŐ! Meg azokat, akik abból akarnak megélni, hogy szül 10 gyereket, és kapja utána a pénzt.

2012. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!