Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik kivinné az Eu. -ból...

A Jobbik kivinné az Eu. -ból Magyarországot egy népszavazással. Ez bekövetkezhet akár 1 éven belül?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mivel nem a Jobbik van hatalmon, így népszavazást tartanának, hogy a nép akarja-e az Eu tagságot vagy inkább a "függetlenséget".

Ez reális dolog, vagy irreális? Mármint a szavazósdi bevezetése.


Magyarország kilép az EU-ból?


2012. febr. 29. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem valószínű, hogy kilép.

A népszavazás meg szerintem érdektelenségbe torkollna.

2012. febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Közvetlen politikai DÖNTÉSRŐL nem lehet kiírni népszavazást. Arról lehet, hogy a parlament vitassa meg az EU-ból való kilépés lehetőségét. Ami lévén 2/3 még akkor sem kerülne elfogadásra, hogy valamiért a népszavazáson az győzne, hogy épjünk ki. De elárulok egy titkot: nem győzne a kilépés.
2012. febr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
A kilépés nagyszabású gazdaságpolitikai átcsoportosulásokhoz vezetne rövid időn belül, világviszonylatban. Más részről, aki ezt véghezvinné, annak egyrészt Adolf Hitlert megszégyenítő karizmatikával kell fellépnie, másrészt nem ez lenne a fő célja, hanem pl. Trianon visszacsinálása, az államadósság eltörlése. Jelenleg egy ilyen ember sincs a politikában, ezt megkockáztatom.
2012. febr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Természetesen bekövetkezhet.
2012. márc. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Most mindenki azt mondogatja,mert az EU így,az EU úgy,jobb lenne ha kilépnénk,stb.Na de kérdem én,hát akkor minek léptünk be?Minek mentek el azok is az Euba való belépésről szavazni,akik most a legjobban tiltakoznak ellene?Az unió tagság,nem egy használt alsónemű,amit ha már eleget használtál félredobod.Az Eu pénzt adott,nem is keveset!Szerintetek,ha kilépnénk,hogy a túróba fizetnénk vissza?Még jobban megnyúznának minket,akik hátáról rengeteg ilyen-olyan adót húznak le.Vagy talán a Jobbik,úgy gondolja,hogy egy x-el el van rendezve,az EU pedig válaszként dísz táviratban ezt fogja küldeni: "Hagyjátok csak az adósságot,ajándék,mert köszönjük,hogy részeseink voltatok!"

Hát a nagy túrót!Kamatostól fogják visszakérni,és még a haragjukat is kivívjuk.

Szerintem sűrgősen gondolkozzanak el a nagy okosok,hogy mit is akarnak.

Félre ne értsetek,nem vagyok unió párti,de ha kilépnénk akkor se lenne másabb a helyzet.A Jobbik csak álmodozzon a független Magyarországról,meg Trianoni területek visszacsatolásáról,majd felébrednek,ha már a kezük beleért a bilibe.

2012. márc. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Azért léptünk be mert hülyék voltunk, ismerjük be
2012. márc. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Azért léptünk be mert hülyék voltunk, ismerjük be"


Ez azóta sem változott egy fikarcnyit sem. Tehát minek lépnénk ki?

2012. márc. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Aki manapság ezen morfondírozik az nem veszi figyelembe országunk gazdasági szintjét, adottságát, lehetőségét és egyáltalán nem érti a globális gazdaságpolitikát. Továbbá azzal sem számol , hogy egy kilépés esetén milyen alapokra számolhatunk és honnan ? Országunk bármelyik számottevő európai ország paramétereivel nem versenyezhet ezért be kell vallanunk, hogy jelentőségünk nem számottevő - ergo ha nekünk van szükségünk pénzre, akkor nekünk kell alkalmazkodni. Aki nem ezt vallja az szerintem tudatosan kijátsza az országot mások kezébe . Ezek a kilépések is szerintem ezt a célt szolgálják.
2012. márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kell lépnünk. Szerintem ez senki számára sem lehet kérdéses.
2012. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!