Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szlovákiában van a Jobbikhoz...

Szlovákiában van a Jobbikhoz hasonló párt, vagy olyan magyar szervezet, mint a Magyar Gárda, Véderő, Pax Hungarica Mozgalom?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 11:11
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Egyébként t-55 vagyok .
2012. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért nem kezdenek el egyesek gondolkodni!? Hogy lenne István magyarbarát, amikor kiszolgálva a nyugati ideológiát, lemérászolt többszázezer magyart...?

Fogjátok fel, amiket az iskolákban hazudoznak, az nem szentírás! Persze könnyebb gondolkodás nélkül, ösztönlényként leélni az életet... Ti bármit, a legnagyobb hazugságot is képessek vagytok elhinni, ha egy -undorító irányzatot képviselő csoport álltal - szenté avatott ember mondja! István az én szememben nem szent, és nem különb a mostani hazaáruló politikusoknál.

2012. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

" István az én szememben nem szent, és nem különb a mostani hazaáruló politikusoknál."


Mert az olyan neoliberális emberek mint te ezt állítják?

2012. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Fater! :-) Miért nem értesz? István volt a legnagyobb liberális a történelem során! Azt csinálta, mint ma az ultraliberális média, és pártok! Lemajmolta a nyugatot, és kitárta M.O. kapuit a kissebbségek előtt! Az undorító ideológiát a liberalizmusra értettem! A média nem véletlenül isteníti Istvánt, az ő értékrendjével butítják manapság az embereket!
2012. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Több százezer magyart? :| Ugye tudod, hogy ez képtelenség. Mert, ha mondjuk ez a több százezer számszerűsítve 400 000, az azt jelenti, hogy az ország kb. felét kiirtotta volna.
2012. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Részletkérdés, a történteken nem változtat. Nekem egy élet is sok!
2012. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom a pogány magyarok által legyilkolt keresztényekért is fáj a szíved. Így lenne korrekt.
2012. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 bumbi02 ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért nem kezdenek el egyesek gondolkodni!? Hogy lenne István magyarbarát, amikor kiszolgálva a nyugati ideológiát, lemérászolt többszázezer magyart...?



Túlságosan egy síkba nézed a dolgokat. István rendszerváltó volt. Az akkori nép szemében nem feltétlen egy szimpatikus alak, hiszen 10-20 éve az ember pogány hitek szerint él, erre kitalálják hogy tilos elmenni az erdőbe a kőhöz imádkozni? Ehelyett templomba menjünk, és külhoni térítők mit keresnek itt?



De nézd azt, hogy mi lett volna Magyarországgal ha nem térünk át a kereszténységre, és nem veszünk át onnan dolgokat. Azzal hogy Magyarország hozzácsapódott a "nyugati tömbhöz" nem csak a vallást fogadta el, de megkönnyítette mindenféle technikai, kultúrális és eszmei újítások gyorsabb beáramlását. Ami a táptalaja a fejlődésnek. Ha nem fejlődsz akkor gyengébb leszel mint az átlag. Az átlagnál gyengébbek pedig hatalmi vákuumot képeznek, és ráugranak a nagyobb hatalmak. Például ezért nem akart nekünk segíteni Anglia 1848ban, mert ha mi kiszakadunk, akkor itt további háborúk lettek volna, és nem biztos hogy ő lett volna a Top One.. (persze voltak ennek más okai is)



De vissza Istvánhoz.Illetve Gézához. Mert Géza hívta be a hittérítőket (Brunó szerzetes) , és többek közt őt is megkeresztelték, bár egyaránt tisztelte a pogány isteneket és a keresztény Istent is. Ő is épp emiatt vette fel, mert tudta hogy két keresztény hatalom közt (Német Római császár és a Bizánci császár ) közt csak így maradhat meg Magyarország. Sőt, még így is folyamatosan konspiráltak ellenünk, szinte az összes Henrik, illetve folyamatosan próbálták kiterjeszteni a befolyásukat az éppen letaszított magyar király segítésével (például Orseoló Otto volt az aki hübéressé tette kb az országot) , vagy például Salamon, akit IV Henrik seregével jött a magyar trónra, vagy őt követően I Géza aki lengyel hadak kíséretében.


Ha Magyarország megmarad pogány országnak, akkor kb megáll a fejlődésben. Lehet ezt mondani nyugat "másolásnak", de lehet mondanin józan észnek is.

Ha egy korszakban egy adott berendezkedés, teszem azt most jelenleg ez a képviseleti demokrácia az, ami jól müködik (nézzük meg hogy melyik 10 ország rendelkezik legnagyobb GDP-vel szinte mindegyik képviseleti demokrácia) akkor nem számít szerintem "nyugat másolásnak" ha mi is követjük az aktuális "trendet", főleg ha a trend még működni is látszik. Akkoriban úgy tartozhattunk Európához, hogyha felvesszük a keresztet. Ezt szerencsére észrevette Géza, és felvette. Persze az akkori lakosság szemszögéből érdekesebb lenne nézni ezt, valószinüleg nem nézték jó szemmel, de politikailag, és a magyarok érdekét szemelőtt tartva ez volt a legjobb döntés akkor.

2012. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

" Hogy lenne István magyarbarát, amikor kiszolgálva a nyugati ideológiát, lemérászolt többszázezer magyart...? "


Szálasi is ezt csinálta és én úgy tudom, hogy a "nemzeti" körökben őt divat szeretni.

2012. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 atilla88 válasza:

A Pax hungarica Mozgalom jelen van Felvidéken is:


[link]


[link]

2012. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!