Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon szerintem az a...

Magyarországon szerintem az a baj, hogy a ma parlamentben lévő pártok csak is és kizárólag, pártpolitikai célokért bohóckodnak! Egyikük sem gondolkodik az országos problémamegoldásban. Erröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek veled.
2012. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak szerinted.
2012. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Így van. Elég csak megnézni,hogy a pártok mennyit költenek kampányokra és mennyit enged meg a törvény. Jóval többet költenek rá,ami nem csak jogsértő,de komoly cégek pumpálják nekik a lóvét,amik elvárnak cserébe egy-két pályázat elnyerést.
2012. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
" Egyikük sem gondolkodik az országos problémamegoldásban." Az, hogy te se gondolkodnál az ország problémáinak a megoldásán, ha lobbizásból össze tudnál szedni napi 15 milliót!
2012. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megoldás ????
2012. márc. 7. 14:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Forradalom?
2012. márc. 7. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Mire forrnál? Irigykedsz?


Én nem bántom őket. Miért nem tanultam többet és lettem politikus. A lehetőség mindenkinek adott. Én nem éltem vele. Azok akarnak forradalmat akik ezt nem látják be. Most meg sírnak, hogy milyen rossz nekik. Van ennél sokkal rosszabb is. Menj el Afrikába és nézz körül.

2012. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

"Megoldás ????

Forradalom? "


Miért? Utána szerinted nem ugyanaz lenne a bekerülő pártokkal? Elindult ugye a "lehetmás". Aztán bebizonyították már többször is, hogy mégsem lehet más.

2012. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Független visszahivható képviselő , illetve az sem mert birka a nép Viktátor kell :D
2012. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Magyarországon szerintem az a baj, hogy a ma parlamentben lévő pártok csak is és kizárólag, pártpolitikai célokért bohóckodnak!"


A politikai pártokat pártpolitikai célok vezérlik.


Ha ez téged meglep, akkor kár a politikával foglalkoznod, kicsi vagy még hozzá.

2012. márc. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!