Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lengyelek részvételét a...

A lengyelek részvételét a március 15-i ünnepségünkön mi fizetjük vagy saját maguk fedezik és mire fel ez a nagy "barátság"?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
nagyobb baromságot nem tudsz kérdezni?
2012. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mire fel ez a nagy "barátság"?"


A válasz: [link]

2012. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.


Te fizetsz.

2012. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Mi a lófa@t keresnek itt a Lengyelek? Nem volt elég a Románokból?Jó,hogy már Afrikából nem toboroz Orbán embereket,olyan banán szoknyás kis fekete legényeket.
2012. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is feltűnt a hír, hogy több ezer lengyel tüntető érkezik a "magyarok" melletti szolidaritás kifejezésére.


Én kevés abszurdabb dolgot tudok elképzelni annál, minthogy egy hatalom tüntetést szervez maga mellett. Ez egy kommunista diktatúrában szokott lenni, de nincs rajtunk kívül sehol egy civilizált országban se. És a nagy abszurdon belül egy külön kis abszurd a lengyelek jövetele. Nem is értem, hogy mit keresnek itt és hogy tudták őket ennyire megvezetni. Valószínűleg sose tudjuk meg, pontosan kinek az ötletére és pénzéből jönnek, bár a hivatalos verziót, miszerint ez egy ottani újság kezdeményezése, és saját zsebből jönnek, ismerem.


Azt meg külön kikérem magamnak, hogy a magyarokat akarják támogatni. Én is magyar vagyok, de engem rettentően sért, hogy engem Orbán politikájával azonosítsanak bárhol a világban.

2012. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért hoz lengyeleket, mert a tavalyi bértapsolók elszólták magukat a riportereknek. Ezt egy lengyel vagy mondjuk egy tádzsik kevésbé tudja megtenni.
2012. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!