Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért rosszabodik egyre jobban...

Mért rosszabodik egyre jobban a helyzet?

Figyelt kérdés

Mért nálunk legmagasabb a üzemanyag ára?

Mért nálunk legmagasabbak az adók?

Mért van az hogy nagyobb orászágban fele annyi politikussal jobb helyzet?

Nálunk a válság idöszakban a politikusoktól mért nem vonták meg a az igyen lakás,kocsi,stb juttatást mint más országban?


2012. márc. 9. 22:47
1 2 3 4 5
 41/45 Flector 67 ***** válasza:
Na látom nem jön válasz. Vesztedre Kolopele túl sokat árultál el a cégről. Személyesen ismerem a tulajdonost. A Te kedvedért kiszámoltam a legutóbbi mérlegből, hogy a dolgozók átlagbére 137000 Ft. És ez bruttó. Hogy is jön ki a minimum 150e nettó? Várom válaszod. Hajrá.
2012. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Tévedésben vagytok egy kicsit. Nem egy cégről beszélünk. Nem csak az foglalkozik ipari kerámiával, ráadásul ott van még (nem Békés megyében) egy 10 milliárdos gyár aminek ugyan nem a vezetője vagyok, de résztulajdonosa 20 % - ban. Könnyű kiszámolni hogy az mennyi. A közös bennük hogy a fő tulajdonos egy amerikai üzletember, aki végül is magyar, csak kiment még annak idején. Majd meghívlak benneteket egy gyárlátogatásra a nyáron, ha benne vagytok. Van itt már olyan aki jönni fog.
2012. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Flector 67 ***** válasza:
Szerintem egy C kezdőbetűs orosházai cégről beszélünk:) Ismerem jól a céget és a többségi tulajt is hidd el:) És ott nincs ilyen fizetés. De gondolom ezt Te is ki tudod számolni a könyvekből. Elég csak a 2010-est megnézned. Ossz, szorozz egy kicsit. A kamuból meg vegyél vissza. Már sok egy kicsit.
2012. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Flector 67 ***** válasza:
Hűű csak nem Christian másik cégére gondolsz? A dunakeszii L-betűs cégre (azért írom így, nehogy a moderátorok reklámnak vegyék)? Elárulom Te abban sem vagy tulajdonos. Ugyanis ismerem őket. Mind a két tulajt ismerem. Ugyan ez a két személy a tulajdonosa az orosházai C-betűs cégnek is. Nem tudom meddig akarod még itt adni a mesét. Lehet, hogy valamelyikben dolgozol, nem tudom, de tulaj tuti nem vagy. Hidd el tudnám:) Inkább tényleg alkoss valami maradandót, a kamuzáson kívül. Christian már 19 évesen Amerikában volt és munkálkodott a cégén. Hát hajrá. De ne más érdemeivel próbálj dicsekedni kérlek. Ez gáz.
2012. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%
Küldtem neked egy privit. Ott több mindent elmondok neked, ha akarod. Majd olvasd el. Meg fogsz lepődni pár dolgon, az biztos. Mindenesetre ha ennyire képben vagy, akkor engem is ismerhetsz.
2012. márc. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!