Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem Bartos Cs István...

Miért nem Bartos Cs István lett az alternatív köztársaság elnök?

Figyelt kérdés
több szavazatot kapott a möster mint csopman

2012. márc. 11. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom, miért nem Bartos lett, talán túl szánalmas figura. De azt tudom, hogy régen rossz annak az országnak, amelyiknek a köztársasági elnöke egy buta, csaló s'ggnyaló csatlós (Dr. Schmitt Pál), és ahol az alternatív mozgalmak egy a Himnuszt b'zmegező "művészt" tudtak csak kiizzadni magukból (Pityinger László). Itt tényleg nincsen remény.
2012. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
aszki
2012. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, és nem is érdekel. Nem értem hogy minek kellett alternatív köztársasági elnököt választani, amikor már van egy, akit közvetve mi választottunk. Együk meg amit főztünk.
2012. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Lenne értelme az alternatív elnöknek, ha egy általánosan elismert minőségi embert tudnának felmutatni. Így tényleg csak arra jó, hogy a milla is lejárassa magát.
2012. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

ma 17:10


Nekem is ez volt az első ami eszembe jutott mikor megláttam a kérdést :D.

2012. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát kb ennyire volt sikeres a milla akciója. Pedig büszkén mondta a képviselőjük egy rádióműsorban, hogy nagy sikernek tartják, hogy meg tudták mozgatni az embereket ezzel az akcióval. Közben meg egy jelentéktelen, belterjes megnyilvánulás volt az egész.
2012. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert miután a nép megválasztotta, a mélyen demokratikus Milla úgy döntött, hogy Bartos vállalhatatlan számára és elcsalta a választást.


Március 15-re bartosista forradalmat követelek a Milla rendezvényén!!!

2012. márc. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bartos möster vagy Dopeman nemtök mindegy mindketten nagy arcok! :D
2012. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dick Esmen ***** válasza:
Mert a Milla számára nem vállalható(és ezért a k.anyjukat).
2012. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Napkiraly ***** válasza:
Lejáratták magukat a liberális senkiháziak, működött az ősi csalásuk a játékelméletből. A csópman meg együttműködött volna ha nem hasonló a szervezőkhöz
2012. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!