Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi köze a közvetlen belpolitik...

Mi köze a közvetlen belpolitikánkhoz a lengyeleknek vagy franciáknak?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam,hogy márc 15-én jönnek. Nem lesz ebből nagyon nagy bonyodalom. Egyébként pont a fidesz az, aki kikéri magának a belpolitikában való beleszólást !
2012. márc. 13. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Valaki elkezdett járni külföldre sírdogálni, aztán meg csodálkozik, hogy más is hasonló taktikához folyamodik.
2012. márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Orbán így akarja demonstrálni,hogy külföld is vele van.
2012. márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Lengyelek jöhetnek, mivel lengyel katonák is szép számmal részt vettek, és ezzel segítettek nekünk a szabadságharcban. Pl Wysocki József, Józef Bem, Henryk Dembiński is lengyel hadvezér volt a szabadságharcba. De a franciákat nem értem, tönkre tettek minket és még van pofájuk ide tolni a képüket a nemzeti ünnepünkre?
2012. márc. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pro Patria ***** válasza:

A lengyeleknek több száz éve közös a sorsa a miénkkel. Ugyanolyan kizsákmányolt, meggyötört nemzet, mint a miénk. Kelet-Európa sorsa közös. Mindenkor kiálltunk egymásért, amikor a szabadságunkért küzdöttünk.


"De a franciákat nem értem, tönkre tettek minket és még van pofájuk ide tolni a képüket a nemzeti ünnepünkre?"

- Nem a francia nép, hanem politikusok. Mellesleg a francia nép volt az, aminek szabadságra áhítozó forradalma ösztönzőleg hatott 1848-ban a márciusi ifjakra...

2012. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,es az a dolog pikanteriaja hogy utolag beismertek mekkora marhasot kovettek el, (es nem csak ok),persze ez mar nem valtoztatott a dolgokon.
2012. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pro Patria ***** válasza:
Mit ismertek már be megint utólag? Valami "titkos forrásokra hivatkozó" blogolónak megint agymenése van?
2012. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!