Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a tegnapi Orbán...

Mit szóltok a tegnapi Orbán féle "rekedtre ordítom magam"című "ünnepi" beszédhez?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 06:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mindig fúj a szél a beszédei alatt? Mert évek óta ezt csinálja. Aki figyeli a beszédeit látta már. Azt is, hogy amikor kínos helyzetben van nyalogatja a szája szélét. Vagy azt is, hogy az utóbbi 1 évben ugyanaz az öltöny és ing van rajta. Azt cserélgeti 2 fajta nyakkendővel, egy sötét lila és egy kék. Tegnap épp a kék volt rajta. (Biztos vettek neki ugyanabból minden napra.) Halál komolyan figyeljétek meg!
2012. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Kesz rohej,hat az ilyen aprosagok a fontosak,jo hogy nem az alsonadrag szine a lenyeg !
2012. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

A csúcs az volt benne, hogy Mikszáth-ot idézve mintául állította azokat, akik nem gondolkodnak, hanem cselekednek.

Ezt vajon komolyan gondolta?

Én már az ovisaimat is arra tanítom, hogy először gondolkodni kell....

2012. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Ott voltam. Nem ordított. Szájer sokkal hangosabban beszélt. Egy kissé rekedt volt inkább Orbánnak a hangja, de Neki is lehet baja nem csak Nektek. Nagyon is jól beszélt. Nehogy azt írja most valamelyikötök hogy gyűlőlködő, meg beképzelt, meg két pupú, meg szeme alatt verés nyomok voltak mert már mást nem tudtok írni úgysem.
2012. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Orbánt akármennyire is nem szeretem az ország egyik,ha nem a legjobb rétora.És igen,a Fidesznek megmaradt a támogatottsága a válság közepette is.
2012. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!