Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor Schmitt Pál csaló...

Most akkor Schmitt Pál csaló vagy értelmi fogyatékos?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő.
2012. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok dönteni :D
2012. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy értelmi fogyatékos még lehet csaló.
2012. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert 200 oldal plagizálása után azt állítani, hogy nem tudott arról, hogy ez szabályellenes, igen gyengeelméjűségre utal.
2012. ápr. 1. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem doktori tanácsának, majd szenátusának döntése után azt állítani, hogy az "jogtalan volt", határozottan felveti az értelmi fogyatékosság gyanúját. Tegyük fel, valamiért megsemmisítik a döntést. Az újabb, hogy szólna? A saját helyzetét rontja, hogy átment támadóba. Szerencsétlen ember, még fokozni képes az ellen irányuló ellenszenvet!
2012. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csaló ÉS szerintem vénségére teljesen elment az esze. Nem fogom fel a dolgot. Hogy neki tiszta a lelkiismerete, meg becsületes? Miután januárban azt mondta, hogy a 180 oldalon kívül mindent ő írt, főleg a következtetések a sajátjai? Közben meg azt is a bolgárról másolta, lopott egy némettől is, az indexen mást is találtak, amit lopott...


"Heinemann levele


Hadd illusztráljam a véleményem az alábbi összehasonlítással. Ha egy német egyetem bizottsága, melynek zu Guttenberg volt német honvédelmi miniszter plagizált PhD-disszertációjának következményeiről kellett volna döntenie, ugyanazzal érvelt volna, mint a Schmitt dolgozat tényfeltáró bizottsága, az eredmény az lett volna, hogy különdíjat kapnak kiváló kabarétréfájukért, és máig rajtuk kacag mindenki.


A pontos forrásmegjelölésnek épp az a lényege, hogy az olvasó – ideértve az opponenseket is – kétséget kizáróan lássa, hogy a dolgozat mennyiben jelent tudományos előrelépést. Ami a Schmitt ügyet illeti: miként gondolhatták, hogy a doktori bizottság tagjai tudnak egy két évvel korábban egy kanadai folyóiratban megjelent cikkről vagy egy csak Lausanne-ben hozzáférhető kéziratról?


Biztos vagyok benne, hogy a magyar doktoranduszokra, amikor benyújtják a disszertációjukat, ahogy más egyetemeken is, az a szabály vonatkozik, hogy az idézeteket pontosan jelölik.

Csak remélni tudom, hogy az egyetem visszautasítja ezt a jelentést, és annak nyilvánítja, ami: nevetséges nonszensznek. Ha nem, az hosszú időre tönkreteheti az egyetem tudományos hírnevét, és sérti az összes diákot, akik a dolgozataikban betartják a tudományos etika általánosan elfogadott szabályait.


index.hu"


És ezt ugyanígy látja mindenki, akinek van józan ítélőképessége. Nem fér a fejembe, hogy miért nem látja Schmitt, meg az egész fidesz. Pedig én tényleg inkább a fidesz felé húzok/húztam..

2012. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nem dávid ***** válasza:
Egy csaló értelmi aki fogyatékos!
2012. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Értelmi csaló.
2012. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!