Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövár László hogy merészeli...

Kövár László hogy merészeli megkérdőjelezni megválasztott képviselők helyét a parlamentben?

Figyelt kérdés
Ha az ellenzéknek lenne kis esze, jól felfújná ezt a beszólást.
2012. ápr. 2. 15:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha Kövér lenne az elnökünk akkor egy olyan Közt elnökünk lenne aki szerint a nem rá szavazók vagy akasszák fel magukat


Vagy ahogy újabban mondta a szavazatukat adják el az államnak a minimálnyugdíjért. A nyomozásba a politikának még nagyobb beleszólása legyen mint ahogy az ügyészség munkájába és a bíróságéba is.(ezeket Jászszentandráson mondta 2010 januárjában)

Ezen kívül szerinte a 2006-os események valójában az mszp szervezésébe ment és minden akkori tüntetés is az mszp szervezése volt mert így elterelték a figyelmet a saját "munkájukról"(ezt a Duna TV-ben mondta 2011 elején)


Na bakker fideszesek! Ez egy rendes hivatkozás és nem az amit a köteleshez írtok hogy "nem ismeritek a szövegkörnyezetet de nem is mondom meg mi volt..."

2012. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
93%
Bajusz Laci alá traktor ülés való nem bársony szék :(
2012. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Sz1u ***** válasza:
92%

Kövér Laci nálam főleg akkor verte ki a biztosítékot, mikor Békés megyéből (szűkebb pátriám) rezervátumot akart csinálni, elárasztani a Tisza vizével.


http://www.youtube.com/watch?v=xBNgo7MegRk


Szórakozzon (játsszon) azzal, amivel egyidős!

2012. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
46%

Mondtam én, hogy lesz itt még kámbekk Palibá.

Nem is kell sokat várni rá. :))

2012. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Sz1u ***** válasza:
100%

22:45 Túrórudi


"Mondtam én, hogy lesz itt még kámbekk Palibá."


Nó! Palibá never kámbekk! Bát ví dont níd Leslie Fat tú!

2012. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne vissza? Rosszabb úgy sem lehet. A maximum, amit meg tud tenni az az, hogy mindent aláír. Mint Schmitt.


Amúgy szerintem Kövér azért húzódozik legjobban a dologtól, mert tuti, hogy le kéne szedni a bajuszát. :D Kíváncsi vagyok meddig tartott meggyőzni, hogy levágott hajjal szalonképesebb lesz. :D

2012. ápr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mert Kövér László egy bunkó paraszt. Ezt a beszólását nem menti azt, hogy a másik oldalon is vannak bunkók.
2012. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#26

"Rosszabb úgy sem lehet."

Elég kishitű vagy :)))

Kormányváltáskor azt hittük azzal kell megküzdenünk hogy javul-e a gazdaságunk vagy sem.

Aztán a rossz gazdpol mellett összevesztünk az egész EU-val!!

Na ha ebbe a beszólogatásba beszáll a közt elnök is az lesz csak szép!!

2012. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
De milyen összeszorított szájjal hadarta a kis dolgait utána is. Akkora szánalmas egy ember.
2012. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!