Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben az országban a nagytöbbs...

Ebben az országban a nagytöbbség miért utálja a becsületes vállalkozókat?

Figyelt kérdés

Jól megy a cég, mert jól csinálja, vesz jó autót, jó házat, megy nyaralni stb.

Más meg fröcsög rá.


2012. ápr. 7. 21:34
1 2
 1/19 nem dávid ***** válasza:
71%
nem a tisztessel van a baj... hanem aki nem fizet ki senkit meg adót se fizet... De ha becsületes egy vállalkozó és a munkások után is minden adót fizet nagyon nehéz nagy házakat meg nyaralót venni.
2012. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Így van.
2012. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Becsületes vállalkozót nagyítóval kell keresni. Azok közül nagyon kevés,aki nagy házat, a családtagoknak külön autót tud venni. Évente külföldön nyaralni.
2012. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan, hogy becsületes vállalkozó. Pár éve talán még volt, de mára már csődbe mentek.
2012. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert olyan nincs. Vagy a dolgozókat rövidíti meg, vagy a megrendelőket, vagy az államot, vagy mindezt együtt.
2012. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, azért én ismerek többet is.
2012. ápr. 7. 22:10
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Én is ismerek ilyet, pont ahogy írod, vesz autót, jó házat, megy nyaralni, csak közben az alkalmazottai minimálbéren, pocsék munkakörülmények között, és még hugyozni se mernek kimenni, mert családjuk van, és félnek, hogy munka nélkül maradnak.
2012. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

"Bocsi, azért én ismerek többet is."


És miben becsületesek? Amit lopnak mind haza adják?

2012. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

"Én is ismerek ilyet, pont ahogy írod, vesz autót, jó házat, megy nyaralni, csak közben az alkalmazottai minimálbéren, pocsék munkakörülmények között, és még hugyozni se mernek kimenni, mert családjuk van, és félnek, hogy munka nélkül maradnak."


Na épp ezek az űberbecsületes vállalkozók akiket mindannyian ismerünk. Akik adnak étkezési utalványt mivel az az adóból leírható, viszont a fizetésedből levonják.

Akik adnak húsz forint béremelést, ha nem kell hogy bejelentsenek. Akik ha mégis bejelentenek minimálbérre teszik eleinte. Később már annyit is fizetnek.

2012. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Én sem ismertem még egyet sem,pedig dolgoztam vagy négynél.A gyomromat kidolgoztam, hétvége ünnep egyre ment nála,sőt teljesen természetes volt,hogy bent vagyok.Hogy kifizette-e?Nem, nem fizette ki és ha valaki félre mert nézni ez miatt,akkor az ajtót mutogatta.
2012. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!